У Сімферополі відбувся марш проти гомосексуалізму і проституції

1
Акція була запланована, щоб продемонструвати громадську стурбованість морально-етичними проблемами сімей в Україні. (Фото: «КІА»)
18.10.2010
Оцініть статтю: 
(486 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Вчора, 18 жовтня, по центральних вулицях Сімферополя пройшов марш на підтримку сімейних цінностей. Організатором заходу виступив Союз громадських організацій АРК «Держава – це ми».

За даними «Кримського інформаційного агентства», у марші взяли участь близько 700 чоловік, що представляли 24 громадських організації.

Зокрема, учасники маршу пройшли по проспекту Кірова, від площі Радянської до площі ім. Амет-Хана Султана (район Центрального ринку) і назад. В цей час рух транспорту був повністю перекритий.

Учасники акції тримали в руках плакати: «Гомосексуалізм – смерть нації», «Гомосексуальність – ворог сім'ї», «Шлюб – це все ще чудова ідея», «Мама, тато, я – міцна сім'я», «Сім'я – майбутнє України», «Одностатевої любові не буває», «Шлюб укладається на небесах», «Успішний шлюб – це праця», «Щасливий той, хто щасливий у себе дома», «Цивільний шлюб – життя на чернетці» та інші.

При цьому учасники заходу скандували: «Одностатеві шлюби – шлях до вимирання нації», «Ні порнографії», «Ні проституції», «Захистимо сімейні цінності», «Ні сексуальній аморальності».

За словами організаторів, акція була запланована, щоб продемонструвати громадську стурбованість морально-етичними проблемами сімей в Україні, а також висловити підтримку таким цінностям, як вірність, любов, взаємоповага, гетеросексуальні відносини, тощо.

«Ми закликаємо всіх небайдужих мешканців нашого півострова до активної участі у житті суспільства, до формування цінностей, що впливають на майбутнє покоління», – наголосили організатори.

За матеріалами «КІА»

Посилання на тему:

Держава співпрацюватиме з релігійними організаціями у пропагуванні сімейних цінностей та здорового способу життя

Українців заохочуватимуть до морального і здорового способу життя засобами соціальної реклами

Українська делегація в ПАРЄ дала мовчазну згоду на пропаганду гомосексуалізму і лесбіянства

Українські конфесії виступили на захист традиційних сімейних цінностей

Митрополит Іларіон радить повчитися ставленню до сімейних цінностей у мусульман

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.