Україна та Сирія створять зону вільної торгівлі

Україна та Сирія створять зону вільної торгівлі
18.02.2011
Оцініть статтю: 
(255 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Україна та Сирійська Арабська Республіка створять зону вільної торгівлі, що позитивно вплине на економіки обох країн. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв у ході спільного засідання української та сирійської частин робочої групи щодо Договору про зону вільної торгівлі у Дамаску.

За словами А.Клюєва, аналіз показав, що створення зони вільної торгівлі дасть можливість поліпшити структуру двосторонньої торгівлі між двома країнами.

«Крім цього можна очікувати пожвавлення інвестиційного співробітництва за рахунок реалізації українських інвестиційних проектів на території Сирії, а також припливу приватного капіталу з Сирії в Україну», - зазначив перший віце-прем'єр.

А.Клюєв також повідомив, що в результаті дводенних консультацій вдалося досягти взаєморозуміння з усіх ключових питань. «Залишилося декілька технічних питань, вони будуть узгоджуватися під час наступного раунду консультацій, які домовлено провести в квітні в Києві», - додав він.

Як повідомили УКРІНФОРМу в прес-службі першого віце-прем'єр-міністра України - міністра економічного розвитку і торгівлі України, в рамках робочого візиту А.Клюєв зустрівся з президентом Сирійської Арабської Республіки Башаром аль-Асадом, прем'єр-міністром Мухаммедом Наджі аль-Отарі, віце-прем'єр-міністром Абдаллою Дардарі, міністром економіки і торгівлі Ламіей Асі, а також міністром фінансів Мухаммедом Хусейном, який також є співголовою Міжурядової українсько-сирійської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Посилання на тему:

Новини

Україна інтенсифікує співробітництво з арабським світом

У Києві відбувся Інвестиційний Саміт країн СНД і Близького Сходу

Україна розвиватиме тісне співробітництво з арабським світом

Українським виробникам радять виходити на арабські ринки

Україна представляє інвестиційні проекти Близькому Сходу

Українські товари освоюють мусульманський Схід

Статті

Що заважає притоку арабських інвестицій в Україну

Перспективи арабських інвестицій в Україні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.