Українці зібрали гроші на зйомки фільму про Мустафу Джемілєва

Команда «Крим SOS» знімає фільм про Мустафу Джемілєва
28.03.2015
Оцініть статтю: 
(289 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Українці зібрали для команди «Крим SOS» гроші на зйомку фільму про лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва. Збір коштів проходив на сайті «Спiльнокошт».

Про це повідомляє Крим. Реалії координатор громадської ініціативи «Крим-SOS» Таміла Ташева.

«Для нас дуже важливо, що українці підтримали нас у цьому проекті. Адже ми щиро вважаємо, що фігура Мустафи Джемілєва є такою ж видатною для українців, як і для кримських татар. Мустафа-ага є визнаним авторитетом, рівень довіри до нього - один з найвищих в Україні. Ми змогли зібрати на «Спiльнокошті» цю суму, розуміємо, що її не достатньо і на чверть фільму, але цей внесок від кожного для нас безцінний», - повідомила кореспонденту Крим. Реалії координатор громадської ініціативи «Крим-SOS» Таміла Ташева.

За її словами, проект підтримали 248 благодійників. Всього зібрано 155 300 гривень, це 104% від необхідної суми.

Фільм про Мустафу Джемілєва знімає команда «Крим SOS». За словами організаторів, зібрані кошти будуть використані на оплату роботи команди, забезпечення експедиційних подорожей, оплату прав на використання архівних матеріалів та на відеозйомку.

Мустафа Джемілєв - українець, лідер кримськотатарського народу, всесвітньо відомий правозахисник. У боротьбі за повернення свого народу з місць депортації на батьківщину, в Крим, він провів понад 15 років у радянських таборах і в'язницях. У радянській в'язниці він витримав голодування на 306 днів. Був номінований на Нобелівську премію миру.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.