Українські конфесії виступили на захист традиційних сімейних цінностей

1
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проти легалізації одностатевих партнерств (Фото: irs.in.ua)
30.04.2010
Оцініть статтю: 
(432 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Глави українських конфесій заявляють про неприпустимість зазіхання на традиційні моральні та сімейні цінності під виглядом боротьби з дискримінацією сексуальних меншин. Відповідні ініціативи в ПАРЄ, по суті, спрямовані на викривлення суспільної думки з приводу такого гріховного та аморального явища як гомосексуалізм, яке нав’язується Україні та іншим країнам Європи як норма життя.

Таку спільну позицію 28 квітня висловили учасники засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

У ВРЦіРО переконані, що сьогодні у світі відбувається боротьба не за права людини, а за цінності, які стануть основою суспільного життя та державної політики. Боротьба за надання широких прав одностатевим партнерствам фактично є лише нав’язуванням хибного погляду на справжню сім’ю та мораль, який є неприйнятний для українського суспільства, зазначив глава Української Греко-Католицької Церкви кардинал Любомир (Гузар).

У свою чергу керівник інформаційно-видавничого відділу УПЦ КП єпископ Євстратій (Зоря) наголосив, що голосні заяви та пропозиції з приводу юридичного визнання одностатевих партнерств не мають нічого спільного з правами людини та правозахисною діяльністю у звичному розумінні цих понять. Подібні ініціативи під гаслами боротьби з дискримінацією є прикладом експансії на традиційні моральні та сімейні цінності, які сповідують і християни, і представники інших релігій.

Єпископ Євстратій зауважив, що звинувачення на адресу конфесій, зокрема у відкритих зверненнях ЛГБТ-спільнот, у розпалюванні ненависті до секс-меншин є безпідставні. Він нагадав, що Всеукраїнська Рада Церков у своїй Декларації та у зверненнях до органів влади ніколи не була прихильником кримінального чи іншого переслідування осіб, які практикують одностатеві відносини. Водночас глави конфесій одностайні в тому, що “релігійні люди не можуть миритися з гомосексуалізмом, іншими аморальними діями та їхньою пропагандою, як явищами духовного й суспільного життя”.

Напередодні розгляду у ПАРЄ проекту резолюції та рекомендації з цієї проблематики глави конфесій та віруючі знову заявили про свою рішучу незгоду зі спробами впровадити у життя подібні аморальні ініціативи.

У зверненнях до Президента України В.Януковича, глави МЗС та Постійної делегації в ПАРЄ від українського парламенту Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила своє глибоке занепокоєння та очікує пояснення офіційної позиції України у зв'язку з підтримкою керівництвом МЗС України без жодних зауважень рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи «Про заходи по боротьбі з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної самоідентифікації», що були ухвалені 31 березня 2010 року.

Аналогічне звернення з приводу ініціатив у ПАРЄ до Глави держави та МЗС України окремо спрямувало, серед цілого ряду християнських Церков, також Духовне управління мусульман України та низка інших конфесій.

Нагадаємо, що у четвер, 29 квітня, Парламентська Асамблея Ради Європи розгляне проекти резолюції та рекомендації про юридичне визнання та розширення прав одностатевих партнерств у всіх країнах Європи, ухвалення яких з січня цього року домагається Комітет ПАРЄ з правових питань та прав людини.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

Новини

Президента України закликали легалізувати гомосексуалізм – конфесії категорично проти

ПАРЄ не вдалося легалізувати содомію через опозицію Церков і релігійних організацій, у тому числі українських

ВРЦіРО закликає українську делегацію у ПАРЄ виступити проти легалізації одностатевих партнерств у Європі

Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими

Статті

Україна на шляху до Содому й Гоморри

Більше половини українців вважають, що стан моралі загрожує національній безпеці

Примарні межі рукотворної моралі

Фатви

Відношення мусульман до гомосексуалістів (російською мовою)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.