Українські мусульмани приймають привітання зі святом Курбан-байрам

Українські мусульмани приймають привітання зі святом Курбан-байрам
28.10.2012
Оцініть статтю: 
(77 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Зі святом мусульман України привітали Президент та духовні лідери України.

“Курбан-Байрам - це свято, що символізує життєву силу, волю віруючих та спонукає звертатися до високих духовних цінностей, є одним із найбільших в ісламі.

Співчуття, допомога нужденним, турбота про ближніх, виховання дітей добрими й благочестивими - невід'ємні складові мусульманської традиції”, - говориться у вітальному посланні Президента України. Глава держави побажав співвітчизникам міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

Муфтій Автономної Республіки Крим Хаджі Еміралі Аблаєв від імені Духовного управління мусульман Криму (ДУМК) привітав усіх мусульман зі святом жертвопринесення і побажав мусульманам щастя та успіху в благих починаннях.

"Це дні радості, веселощів, торжеств і фестивалів, конкурсів та змагань, коли серця мусульман єдині, коли забуваються прикрості й давні образи, коли мусульмани дарують один-одному подарунки і щирість переповнює їх серця", - йдеться у привітанні Муфтія Криму, яке розміщене на офіційному сайті ДУМК.

На Курбан-байрам прийнято ходити в гості, дарувати подарунки, готувати смачні наїдки та ділитися ними з сусідами і родичами.

Також Еміралі Аблаєв закликав мусульман в ці святкові дні не залишатися осторонь від тих, хто потребує турботи - дітей сиріт, самотніх людей похилого віку, дітей, які потребують дорогого лікування.

Свято жертвопринесення (Ід аль-Адха) - ісламське свято закінчення хаджу, що відзначається в 10 день дванадцятого місяця ісламського місячного календаря (зуль-хіджа) в пам'ять жертвопринесення пророка Ібрагіма.

Власкор.

Матеріали по темі:

26 жовтня мусульмани святкуватимуть Курбан-Байрам

Постпред Президента: Курбан-байрам став невід'ємною частиною культурного і релігійного життя України

Союз азербайджанців світу привітав українських мусульман зі святом Курбан-байрам

Теги: Іслам в Україні, мусульмани, Курбан байрам, жертвопринесення


Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.