В Україні відбудеться I-й Форум таджицьких студентів

В Україні відбудеться I-й Форум таджицьких студентів
06.02.2012
Оцініть статтю: 
(220 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Посольство Таджикистану в Україні приступило до підготовки I-го Форуму студентів-співвітчизників, що навчаються в українських вузах, який відбудеться 27-29 квітня 2012 р. у найбільшому вузівському центрі України в місті Харкові.

Як повідомляє департамент інформації МЗС РТ, створено оргкомітет із проведення Форуму. Спільно з місцевими органами влади і керівництвом Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» розглядаються організаційні та інші питання стосовно підготовки цього заходу.

Як очікується, у роботі форуму братимуть участь студенти, що навчаються у Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Тернопільській, Кіровоградській, Донецькій, Вінницькій, Луганській, Полтавській, Черкаській областях і м. Києві.

Їм належить обговорити питання навчання і життя студентства, обрати студентську раду, заснувати студентський журнал і його редакційну колегію.

У дні Форуму також відбудуться спортивні змагання з різних видів спорту і музичні конкурси.

Дипломатичне представництво Таджикистану в Києві вже закликало всіх студентів-таджиків активно приступити до підготовчої роботи і надіслати свої пропозиції до оргкомітету форуму.

За матеріалами CA-NEWS, Avesta.Tj

Посилання на тему:

В Таджикистані все більше людей вирішують свої проблеми за допомогою шаріату

Душанбе став столицею ісламської культури на азіатському континенті
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.