Вибух у православному храмі - це провокація, вважають провідні мусульманські організації України

1
Перший проект реконструкції був зроблений саудівською владою в 1954 році
1
«Всім серцем і душею ми разом з вами в цю скрутну хвилину і розділяємо вашу скорботу», - запевняють братів-християн мусульмани України
1
1
30.07.2010
Оцініть статтю: 
(184 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

«Провокацією, направленою на дестабілізацію соціально-політичної ситуації у країні» назвали мусульмани України трагедію у Свято-Покровському храмі у Запоріжжі. З такою заявою виступили Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраїд», Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства» і Духовне управління мусульман України «Умма».

«З обуренням і скорботою мусульмани України сприйняли трагічну звістку про вибух у Свято-Покровському храмі УПЦ МП у Запоріжжі 28 липня. ...Жахливо, що ця страшна подія сталася в таке світле для православних християн свято — День хрещення Русі», - сказано у зверненні, текст якого має у своєму розпорядженні «Іслам в Україні».

«Ми розцінюємо цей злочин як провокацію, направлену на дестабілізацію соціально-політичної ситуації у країні, коли її керівництво у надзвичайно складних умовах здійснює такі необхідні реформи і перетворення з метою подолати важку кризу», - відзначають автори звернення.

«Хто ж більший грішник, ніж той, хто забороняє у храмах Бога поминати ім'я Його і хто прагне зруйнувати ці храми?.. Ганьба їм у цьому світі, а в майбутньому світі — великі муки», - з такими рядками зі Священного Писання (Коран, 2:114) звертаються українські послідовники Ісламу до тих, хто стоїть за вибухом у православній церкві.

В цей відповідальний момент мусульмани закликають братів-християн і всіх громадян України до спокою і витримки. «Віримо, що незабаром злочинці, що скоїли цей злочин, будуть затримані і понесуть заслужене покарання», - підкреслюється у зверненні.

«Всім серцем і душею ми разом з вами в цю скрутну хвилину і розділяємо вашу скорботу», - запевняють мусульмани України. Вони благають Всевишнього «про послання українській землі миру і злагоди».

Собкор.

Посилання на тему:

У Запоріжжі у православному храмі стався вибух

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.