Заступник голови Меджлісу: Янукович підійшов до проблем кримських татар половинчасто

1
Характеризуючи указ глави держави, Рефат Чубаров зауважив, що у даному документі є пункти, які є половинчастими
26.05.2010
Оцініть статтю: 
(316 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Перший заступник голови Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що нинішній президент України Віктор Янукович у підписаному законі половинчасто підійшов до проблем кримськотатарського населення.

«Я не можу сказати, що В. Янукович не знає кримськотатарської проблеми. Принаймні, будучи свого часу главою уряду України, Янукович мав відношення до підписання низки документів, які були спрямовані на вирішення кримськотатарського питання», - повідомив перший заступник голови Меджлісу. Політик також повідомив, що за підсумками зустрічі, президентом України підписано Указ 615/2010 «Про додаткові заходи з облаштування Кримський татар, інших осіб, депортованих за національною ознакою, та їх нащадків, які повернулися чи повертаються на постійне місце проживання в Україні».

На думку Чубарова, в цьому указі безумовно є пункти, що дозволяють сподіватися, що вищі посадові особи України будуть займатися вирішенням насущних проблем кримських татар. Так, Кабінету міністрів України дані доручення щодо підготовки Програми облаштування кримських татар на 2011-2015 роки та розгляду питання про загальнодержавний статус Ханського палацу в Бахчисараї, а також прописані норми, спрямовані на вирішення гуманітарних проблем.

Характеризуючи указ глави держави, Рефат Чубаров зауважив, що разом з тим у даному документі є пункти, які є половинчастими. «Президент України доручив завершити роботу над складанням повного реєстру репатріантів - списку громадян з числа депортованих, забезпечених землею. Ми не проти такого реєстру, але в той же час, ми завжди наполягали на складанні реєстру всіх власників землі, і не тільки репатріантів, адже варто мати повну картину щодо землі в Криму, що дозволить уникнути політизації цього питання», - зазначив Чубаров.

За матеріалами «Іслам.ру»

Посилання на тему:

В. Янукович взяв під особистий контроль питання облаштування репатріантів

Президент розпорядився належним чином відзначити річницю Депортації

В.Янукович сприяє вирішенню питання будівництва Соборної мечеті

В.Янукович зустрівся з представниками Меджлісу кримськотатарського народу

Україна розробить національну програму підтримки кримськотатарського народу, - В.Янукович

Янукович - нащадок литовських татар епохи хана Тохтамиша

Кримські татари просять Віктора Януковича сприяти виділенню земельних ділянок

В парламенті зареєстрований законопроект, що передбачає повернення майна депортованим

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.