«Ізраїль» готує масштабну військову операцію проти Гази

«Ізраїль» готує масштабну військову операцію проти Гази
27.01.2012
Оцініть статтю: 
(688 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

«Ізраїль» готує нову « масштабну військову операцію» проти Гази, яка, за словами ізраїльського офіцера, «відбудеться протягом найближчих місяців».

За словами високопоставленого офіцера, штаб армії віддав наказ командувачеві Південного округу завершити підготовку плану операції і розповсюдити його серед усіх підрозділів, які будуть дислоковані в Газі.


«Можливо, сьогодні Газа є найбільш нестабільним фронтом, який може вибухнути у будь-який момент», - відзначив він.

Новина про це з'явилася на тлі атак Ізраїлем блокованого ним палестинського анклаву.


Так, не менше двох палестинців загинули в середу в результаті нальоту ізраїльської авіації на місто Бейт-Ханун, один помер на місці, другий пізніше помер від отриманих поранень, передає «Іслам для всіх», посилаючись на «Аль-Джазіра».

Ізраїльські військові регулярно атакують сектори Газа, заявляючи, що подібні дії ведуться виключно з оборонною метою. У той самий час, непропорційна сила завжди застосовується, порушуючи міжнародне право, жертвами таких атак стають цивільні особи, відзначає «ІсламНьюз».


Сектор Газа був блокований «Ізраїлем» у 2007 році, коли до влади в анклаві за підсумками легітимних виборів прийшов рух ХАМАС. Блокада привела до пониження рівня життя, безпрецедентного рівня безробіття й бідності серед населення.

Трьохтижнева кривава операція, розпочата «Ізраїлем» 27 грудня 2008 року, понесла життя 1600 жителів блокованої Гази, з них - 430 дітей, спричинила масивні руйнування інфраструктури, промисловості і знищення тисяч житлових будинків у секторі.


За даними ООН, ізраїльським атакам піддалися поліцейські ділянки, школи, лікарні, склади ООН, мечеті, різні урядові будівлі, наукова будівля в ісламському університеті, початкова школа під управлінням ООН у таборі біженців.

Крім того, був встановлений факт вживання ізраїльською армією заборонених у всьому світі видів озброєнь, включаючи фосфорні заряди і боєприпаси, начинені нізкозбагаченим ураном.

За матеріалами «Іслам для всіх» та «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

Експерти ООН все-таки визнали блокаду Сектора Газа протизаконною
«Ізраїль» випробовував на палестинцях нову хімічну зброю
Ізраїльські бульдозери зносять будинки в Газі
«Ізраїль» вбивав палестинців радіоактивною зброєю
«Ізраїль» втягує Газу у нову війну

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.