Мусульмани і християни сформували живий ланцюг навколо синагоги у Копенгагені

Мусульмани і християни сформували живий ланцюг навколо синагоги в Копенгагені
16.03.2015
Оцініть статтю: 
(232 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Сотні мусульман, християн та іудеїв висловили підтримку синагозі Копенгагена, сформувавши навколо неї живий ланцюг у священний для послідовників іудаїзму суботній день.

Про це пише IslamNews.

Ми хочемо направити чіткий сигнал - ми хочемо мирного суспільства в Данії», - підкреслив організатор акції Ніддаль ель-Джаббар, мусульманин з датської столиці.

Як повідомляється, більше 1000 данців взяло участь у «кільці миру» навколо синагоги Крісталгад в суботу. У заході брали участь і члени сім'ї охоронця-іудея Дана Узана, убитого 14 лютого при нападі на синагогу, а також до живого ланцюга приєднався верховний рабин Данії Бент Мельхіор і два міністри з уряду країни.

«Є надія на людяність і демократію», - сказав батько загиблого Дана Узана, Сержеот Узан.

Представники мусульманської громади Данії звернулися до влади з проханням організувати «Кільце миру» біля синагоги Копенгагена в кінці лютого. Однак тоді поліція відповіла відмовою, аргументувавши тим, що синагога перебуває під посиленою охороною і скупчення людей завадить роботі служб безпеки. Тоді акція була організована у мерії Копенгагена і в ній взяло участь близько 300 осіб.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.