''Насильство у Газі було поширеною практикою''

1
Понад 25 солдатів у своїх свідченнях активісту організації «Порушити мовчання» заявили, що військові правила ведення дій не розрізняли між комбатантами та цивільними
15.07.2009
Оцініть статтю: 
(422 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Група ізраїльських солдатів, які брали участь у бойових діях проти ХАМАС у січні цього року у секторі Газа, заявила, що насильство над цивільними було тоді поширеною практикою і що деякі такі випадки дорівнювали воєнним злочинам.

Понад 25 солдатів у своїх свідченнях активісту організації «Порушити мовчання» заявили, що військові правила ведення дій не розрізняли між комбатантами та цивільними.

Втратам поміж ізраїльтян, визнавали вони, потрібно було запобігати, не дивлячись на втрати людських життів серед палестинців.

Солдати також заявили про випадки використання цивільних у якості живого щита під час обшуку підозрюваних будівель, повідомляє BBC Ukranian.

Офіційні представники ізраїльської армії стверджують, що більшості подібних звинувачень бракує достовірності, оскільки вони ґрунтуються на анонімних загальних свідченнях.

Ізраїльський сигнал Ірану

Два ізраїльські військово-морські кораблі здійснили прохід контрольованим Єгиптом Суецьким каналом до Червоного моря, яке є морським коридором до Перської затоки.

Оглядачі зазначають, що визнання «Ізраїлем» факту проходження своїх військово-морських кораблів Суецьким каналом постає певним сигналом Ірану щодо того, що ізраїльський флот може бути у районі Перської затоки впродовж кількох днів.

«Ізраїль» неодноразово заявляв, що не виключає можливість воєнної операції проти Ірану з причини розробки Іраном ядерної програми.

За матеріалами BBC Ukranian

Посилання на тему:

Новини

Обама вимагає знизити ступінь блокади Гази

Джиммі Картер вимагатиме від Обами виключити ХАМАС зі списку терористичних організацій

«Ізраїль» веде палестинців до катастрофи

"Ізраїль" не погодиться на розділ Єрусалиму

Ізраїльськими злочинами займеться Гаазький суд

Статті

Чи можуть влаштувати геноцид жертви голокосту?

Формула ХАМАС. Як перемагають сильні духом

Неспростовні факти про ХАМАС і війну в Газі

Чому ізраїльтяни вже програли війну

Бойню в Газі повинен розбирати міжнародний трибунал

Російський політолог: Боротьба палестинців - це боротьба за пріоритет цінностей християнства й ісламу над новим типом фінансового матеріалізму і фашизму

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.