Сама релігійно-практикуюча спільнота Великобританії – мусульмани

1
Рівень виконання релігійної практики серед мусульман значно перевищує аналогічний показник у інших конфесій
16.02.2012
Оцініть статтю: 
(115 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Згідно з результатами нового дослідження, мусульмани Британії практикують свою релігію і передають ісламські знання дітям більшою мірою, ніж представники інших конфесій.

«Мусульманська молодь активніше бере участь у релігійних організаціях», – йдеться у результатах дослідження фахівців університету Кардіффа, повідомляє BBC.

«Загальновідомо, що для мусульманських дітей існує розвинена система додаткової освіти, а так само – вивчення Корану арабською мовою».

Дослідження, під час якого була вивчена роль релігії в житті спільнот, показало, що рівень виконання релігійної практики серед мусульман значно перевищує аналогічний показник у інших конфесій.

Згідно з результатами дослідження, 77% повнолітніх мусульман Британії активно практикують свою релігію, у порівнянні з 29% у християн і 65% в інших релігіях.

98% мусульманських дітей у тій чи іншій мірі здобувають релігійну освіту і навчання, тоді як у християнських дітей цей показник складає лише 62%, а в інших релігій – 89%

«Очевидно, що серед мусульман рівень передачі релігійних знань між поколіннями набагато вищий».

«Мусульманські діти схильні вести активний спосіб життя з щільним графіком, часто відвідують уроки релігії за межами школи 3 або більше разів на тиждень, окрім усіх інших занять», – зазначає професор Джонатан Скофілд.

За матеріалами «Ансар.ру»

Посилання на тему:

Християнам є чому повчитися у мусульман - британський єпископ

Іслам більше інших релігій ратує за охорону природи - принц Чарльз

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.