В Алжирі представлять український симфонічний оркестр

В Алжирі представлять український симфонічний оркестр
Володимир Шейко. Художній керівник симфонічного оркестру НРКУ
В Алжирі представлять український симфонічний оркестр
Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України
В Алжирі представлять український симфонічний оркестр
В Алжирі представлять український симфонічний оркестр
16.09.2015
Оцініть статтю: 
(338 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Цими днями в Алжирі проходить 7-й міжнародний фестиваль симфонічної музики, участь в якому беруть провідні колективи з Австрії, Алжиру, Бельгії, Єгипту, Італії, Іспанії, Китаю, Мексики, Німеччини, Польщі, Сирії, Туреччини, Тунісу, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії.

Як повідомляє Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці та Малі (за сумісництвом), за традицією участь у ньому братиме один з найстаріших в Європі Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України під керівництвом Володимира Шейка — художнього керівника та головного диригента, директора Об’єднання художніх колективів «Музика», заслуженого діяча мистецтв України.

Виступ українського колективу запланований на 16 вересня 2015 року. Місце проведення — Національний театр Алжиру «Mahieddine Bachtarzi» (м. Алжир).

Українська дипустанова запрошує всіх громадян України, що перебувають в ці дні в Алжирі, та усіх шанувальників симфонічної музики відвідати виступ українського колективу та підтримати наших митців.

Як повідомляється, 7-й міжнародний фестиваль симфонічної музики має завершитися 19 вересня.

Довідка:

Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України займає провідне місце серед кращих симфонічних оркестрів, широко відомих в Україні та за її межами. У 2009 році оркестр відсвяткував своє 80-річчя. З 2005 року за його диригентським пультом — заслужений діяч мистецтв України Володимир Шейко, який відкрив якісно нову сторінку у творчій діяльності колективу.

ВІДЕО: Оркестр НРКУ. «Є на світі доля». Фрагмент репетиці
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.