95% переселенців з анексованого Криму не хочуть повертатися на півострів, — Анатолій Засоба

95% переселенців з анексованого Криму не хочуть повертатися на півострів, — засновник ГО «Кримська діаспора» Анатолій Засоба
За словами Анатолія Засоби, на сьогодні у Криму «таке інформаційне поле, що люди не готові приймати назад кримських переселенців»
21.12.2016
Оцініть статтю: 
(295 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Загальноукраїнська статистика говорить про те, що 95% переселенців з анексованого Криму не хочуть повертатися на півострів, незалежно від того, повернеться він у найближчі пять років до складу України чи ні. Про це розповів засновник ГО «Кримська діаспора» Анатолій Засоба на прес-конференції у Києві, передає кореспондент QHA.

 Держава бере на себе зобовязання з реінтеграції  повернення на окуповані території після їхнього звільнення. Але не хоче брати на себе зобовязань з інтеграції. 77% людей не планують повертатися на окуповані території, незалежно від того, як розвиватимуться події. Вони розуміють, що ментальні зміни, які відбулися на окупованих територіях, не створюють умов для якнайшвидшого повернення,  сказав Засоба.

За його словами, на сьогодні у Криму «таке інформаційне поле, що люди не готові приймати назад кримських переселенців».

Нагадаємо, за офіційними даними Міністерства соціальної політики, в Україні налічується більше 1,6 млн переселенців (або близько 1,3 млн сімей) з Криму та Донбасу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.