Акція мусульман у Чайках Бучанського району традиційно викликала інтерес жителів села

Акція мусульман у Чайках Бучанського району традиційно викликала інтерес жителів села
Мусульмани в селі Чайки Бучанського району Київської области провели добродійну акцію «Ораза-байрам для всіх» ФОТО © QIRIM.News
05.05.2022
Оцініть статтю: 
(22 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Мусульмани, що живуть у селі Чайки Бучанського району на Київщині, днями провели добродійну акцію до завершення Рамадану.

Як повідомляє QIRIM.News, мешканців житлових комплексів волонтери почастували смаколиками, пловом, а також дарували охочим ісламську літературу, що розповідає про основи віри мусульман.

Акція викликала великий інтерес жителів села: було багато дітей із батьками та бійців територіальної оборони.

Як розповів голова громадської організації «Бірлік» («Єдність») Ленур Чауш, кримськотатарська громада спільно з Духовним Управлінням мусульман Автономної Республіки Крим уже другий рік проводить таку акцію:

«На свято ми готуємо плов, радуємо дітей різними подарунками, окремо роздаємо ісламську літературу. Тепер, у складний час, люди повертаються до своїх будинків. Слава Всевишньому, село живе в останній місяць у спокійній атмосфері. Сьогодні тут зібралося чимало дітей, а місяць тому їх майже неможливо було побачити. Ця святкова атмосфера створена для наших сусідів, до того ісламська культура приділяє особливу увагу добросусідству, доброму ставленню до оточення».

Нагадаємо, в березневому інтерв'ю QIRIM.News Ленур Чауш розповів, як живуть кримські татари в селі Чайки за місяць після початку війни.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.