Арабські лікарі відкрили у Києві хірургічний медичний центр

В Києві відбулося урочисте відкриття медичного центру Ібн Сіна

У суботу, 2 квітня, в Києві відбулося урочисте відкриття медичного центру Ібн Сіна. У заході взяли участь посли арабських держав в Україні, представники ісламських громадських організацій, а також члени «Асоціації арабських лікарів України».

Особливістю цього медзакладу є спеціалізована хірургічна спрямованість, а також те, що більшість співробітників − арабські лікарі, які здобули медичну освіту в Україні. Створення медцентру стало можливим завдяки арабським інвестиціям.

− Ідея створення такого закладу для проведення сучасних операцій визріла давно. Клініка має кадри східних, арабських лікарів. Ми акцентуємо увагу на лапароскопічних операціях, також з лазерним підходом. У нас є 3D лапароскоп, який дозволяє проводити операції в тривимірному зображенні. Це абсолютно сучасний метод, якого в Києві ще немає, − розповів директор і головний лікар центру доктор Рамі Юсуф.

За його словами, вже проведено чотири успішні операції, що дозволяє розвивати цей напрям і надалі.

− Лікарня носить назву Ібн Сіна − талановитого арабського цілителя, який написав книгу «Канон медицини», що протягом 700 років була основою для викладання медицини в Європі і джерелом інформації до XVII століття. У цій клініці працюють професіонали, лікарі вищої та першої категорії, кандидати наук. Це не тільки арабські лікарі, а й наші колеги, наші брати українці. Медперсонал добре навчений, має великий досвід і прекрасно виконує свою роботу, − розповів президент «Асоціації арабських лікарів України» Туркі Джабара.

За його словами, центр Ібн Сіна, завдяки лояльній ціновій політиці, зможе надавати послуги всім охочим.

− Ми не говоримо, що ми єдині, але ми намагаємося бути кращими в цьому сегменті надання медичних послуг, а саме як спеціалізований хірургічний медичний центр. Сьогоднішнім заходом ми хочемо підкреслити роль арабської медицини, показати, що арабські лікарі, які працюють на території України, беруть участь у наданні медпослуг та охороні здоров’я українського населення, − підкреслив лікар Туркі Джабара.

Його колега доктор Абдель Карім Ктефан зазначив, що центр Ібн Сіна − це мрія кожного арабського лікаря, який працює в Україні:

− Для нас це як бажана дитина. Поява цієї медустанови дуже важлива для арабського пацієнта, який приїхав в Україну вчитися, працювати або туристом і, можливо, не знає української мови. Тепер є центр, який може надати йому медичну допомогу. Тут інший рівень обслуговування, у нас новітні технології, якісна медична допомога надаватиметься і арабам, і українцям.

Медичний центр Ібн Сіна розташований за адресою Глибочицька, 17. Надає медичні послуги в таких сферах: хірургія, урологія, гінекологія, проктологія, ортопедія і травматологія, пластична і судинна хірургія, дитяча хірургія та урологія, дерматологія, неврологія, терапія, ендоскопія, ультразвукова і лабораторна діагностика. У стаціонарі лікарні 19 ліжок, є палата для інтенсивної терапії, дві операційні, своя лабораторія. Надалі планується відкриття аптеки і швидка допомога. Подробиці на сайті медцентру.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.