Арестович просить не плутати мусульман з «кадирівцями»

Арестович просить не плутати мусульман з «кадирівцями»
Радник керівника Офісу Президента
27.03.2022
Оцініть статтю: 
(41 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Олексій Арестович просить не плутати «кадирівців» із чеченцями та мусульманами  — радник керівника Офісу Президента зазначає, що в лавах ЗСУ воює чимало людей, що визнають іслам.

Про це, як передає УНІАН,  сказано у відеозверненні Арестовича:

«Хочу поговорити з вами сьогодні щодо погроз зашивати „кадирівців“ у свинячі шкури, знущально кричати «Аллагу акбар“, вмочати патрони в сало, напоїти горілкою і так далі. Ви цим ображаєте всіх мусульман світу. По-перше, дуже багато країн і держав [ісламського світу], які допомагають нам. По-друге, ви ображаєте своїх бойових товаришів — мусульман України й мусульман з інших країн світу, які беруть участь з вами в бойових рядах, разом борються з росіянами, зокрема й чеченців. Тому давайте розрізняти чеченців і „кадирівців“ і давайте не ображати мусульман за їх релігійними ознаками і речами, які для них вкрай важливі».

Він додав, що з «кадирівцями» треба битися на полі бою, а також навів чеченське прислів'я: «Чоловік —  це не той, хто вміє воювати, а той, хто точно знає, хто його ворог». 

«У ворога є конкретні ознаки. Не плутайте мусульман і „кадирівців“. Це дуже різні речі. Не ображайте братів по зброї. Не ображайте тих, хто допомагає нам», — сказав Арестович.

Нагадаємо, «Іслам в Україні» повідомляв, що за слова про поховання кадирівців у свинячих шкурах заступник міського голови Дніпра отримав догану.

Давніше УНІАН писало про перехоплену СБУ телефонну розмову «кадирівця» з дружиною, де той розповів, для чого Росія відрядила їх до України. За його словами, підрозділи мають спеціальне завдання, й воно стосується здебільшого російських солдатів, що тікають з поля бою.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.