Азербайджанець-захисник України: «Ставленик Путіна послав своїх „кадирівців“ на смерть»

Азербайджанець-захисник України: «Ставленик Путіна послав своїх „кадирівців“ на смерть»
Відео звернення добровольця з полку "Азов" до Кадирова
04.04.2022
Оцініть статтю: 
(127 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Азербайджанець-«азовець» — Кадирову: «Твоя хоробрість і честь — лише на словах»

Громадянин Азербайджану, доброволець полку «Азов» у розміщеному в соцмережах відео нагадав, що Кадиров — це лише ставленик Путіна, а самому нинішньому очільнику Чечні нагадав, що той «послав своїх „кадирівців“ на смерть».

Про це повідомляє видання «ЦЕНЗОР.НЕТ». 

— Салям алейкум! Я — громадянин Азербайджану, доброволець полку «Азов», дякую Україні за надану можливість захищати свій будинок та свою сім'ю! — каже захисник України та продовжує рідною мовою: — Закликаю всіх громадян Азербайджану підтримати український народ!

Далі на «общепонятном» воїн звертається до нинішнього голови Чечні Рамзана Кадирова.

— Обращаюсь к Кадырову: с каких пор предатель своего народа имеет право обращаться к народному избраннику? Замечу, что к народному, а не ставленнику Путина, который отправил своих «кадыровцев» на смерть. Твоя храбрость — только на словах, как и твоя честь. А украинский президент — вместе со своим народом. Ахмат не сила, Ахмат — в гробу! Слава Украине! — завершив свою промову воїн-азербайджанець, а його побратими продовжили: — Героям слава!

Як повідомляв «Іслам в Україні», мусульмани воюють за Україну, боронячи і Європу, і цілий світ: серед послідовників ісламу, що боронять Україну від російської агресії, є як етнічні українці, так і представники інших народів

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.