Азербайджанська діаспора: Ми проти бандитизму в Україні — захистіть наші життя!

Азербайджанська діаспора: Ми проти бандитизму в Україні — захистіть наші життя!
ілюстрація
09.01.2018
Оцініть статтю: 
(717 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Об'єднаний конгрес азербайджанців України (ОКАУ) є ініціатором масової акції протесту, запланованої на середу, 10 січня 2018 року.

«Криміналітет стукає в двері сусіда. Як не зберемося разом — можете бути наступні», «Ми проти бандитизму в Україні. Захистіть наші життя!» — з такими гаслами прийдуть під будівлю Міністерства внутрішніх справ України учасники акції протесту проти злочинів, що їхніми жертвами дедалі частіше стають азербайджанці.

Ініціатори акції, що має привернути увагу органів внутрішніх справ до випадків  злочинів проти  азербайджанців — убивств, замахів на вбивство, викрадень, нападів на підприємницькі об'єкти азербайджанців, адміністративного тиску на активістів діаспори як у Києві, так і в ряді регіонів України, — стверджують, що більшість злочинів лишаються нерозкриті, а злочинці — непокарані:

— Прикро про це казати, але до України вертаються 90-ті... Сваволя божевільних часів знову випробовує нас. За останні три роки викрадено 24 азербайджанці — такі події руйнували й руйнують сім'ї, і тільки разом ми це зупинимо, — заявляють організатори акції на сторінці події в соцмережі «Фейсбук».

Як зазначено, азербайджанська діаспора вимагає від міністра МВС України захисту своїх конституційних прав, розкриття злочинів та активізації боротьби з бандитизмом, бо велике занепокоєння викликає те, що окремі сім'ї досі не мають інформації від правоохоронних органів про зниклих родичів.

— Місяць тому викрадений громадянин України — етнічний азербайджанець, підприємець і сім'янин, і про нього досі немає жодної інформації…

Азербайджанці України закликають усіх небайдужих долучитися до акції протесту азербайджанської діаспори під будівлею Міністерства внутрішніх справ України. Вона відбудеться 10 січня, від 11:00 до 13:00.

Адреса: Київ, вул. Богомольця, 10.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.