Братів Ширінових нагороджено відзнакою Миколаївської обласної ради

Братів Ширінових нагороджено відзнакою Миколаївської обласної ради
©️ Миколаївська облрада: За героїзм при порятунку людських життів двох мусульман нагороджено відзнакою Миколаївської облради
25.01.2019
Оцініть статтю: 
(27 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко 24 січня вручила братам Ширіновим, що врятували життя херсонській родині, відзнаку «Хрест Святого Миколая».

Справжні герої — сміливці Умуд і Сабір, члени Конгресу азербайджанців України в Миколаївській області — за мить до вибуху витягли з охопленого вогнем автомобіля родину з маленькою дитиною.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної ради, голова Миколаївської обласної ради на зустрічі з братами Ширіновими особисто подякувала їм і вручила відзнаку:

«Я хочу щиро подякувати Вам, шановні Умуде й Сабіре! Миколаївщина вже знає, який героїчний вчинок ви здійснили. Я пишаюся тим, що Ви мешкаєте в Миколаєві, є нашими земляками й частиною нашої громади. Я підтримую дружбу всіх національних меншин, що мешкають у нашому регіоні. А сьогодні я хочу вручити Вам відзнаку «Хрест Святого Миколая». Цією нагородою ми відзначаємо захисників територіальної цілісності й незалежності України, а також тих, хто рятує життя».

Самі хлопці себе за героїв не вважають. Кажуть, що просто робили на той момент усе можливе для порятунку постраждалої родини.

Сьогодні рятівники цікавляться станом справ трирічного Максима та його мами. Хлопчик перебуває в Миколаївській обласній клінічній дитячій лікарні, його мама — у лікарні швидкої медичної допомоги. Батько постраждалої сім’ї, що отримав найменше травм, їздить із Херсона до Миколаєва.

Про те, що двоє миколаївських мусульман витягли з охопленого вогнем автомобіля та врятували від вірної смерті родину з дитиною, уже писав «Іслам в Україні».

Подробиці повідомляє Миколаївська облрада: 19 січня 2019 року в районі села Зайчівське у вантажівки відірвався причеп. Він зніс із траси легковика — кросовер «Kia Sorento» опинився в кюветі. На щастя, цією ж дорогою, повз місце ДТП, їхали брати Ширінови. Вони зупинилися. З постраждалої машини чувся плач дитини. Рахунок ішов на хвилини, й чоловіки кинулися рятувати людей. Першими з легкового автомобіля витягли дитину й жінку. У салоні лишався непритомний водій. Ситуацію суттєво ускладнював газовий балон. Наражаючи себе на небезпеку, Умуд і Сабір таки зуміли врятувати третього учасника ДТП. За хвилину по тому кросовер вибухнув. По приїзді швидкої хлопці вирушили разом із медиками до лікарні. Брати Ширінови надавали фінансову допомогу родині постраждалих.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.