Центр «Салам» запрошує на лекцію Таріка Сархана «Що таке екстремізм?»

Центр «Салам» запрошує на лекцію Таріка Сархана «Що таке екстремізм?»
11.03.2018
Оцініть статтю: 
(447 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

6 березня в Ісламському культурному центрі Києва силовики провели кілька обшуків, заявивши про вилучення літератури, що «пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію» …

Дізнатися про те, що сталося, і відокремити зерна від плевел можуть всі охочі на зустрічі з Таріком Сарханом 10 березня.

У приміщенні Ісламського культурного центру знаходиться низка організацій, зокрема і Центр вивчення іноземних мов «Салам», студентами якого є представники різних етнічних груп. За знаннями туди приходять християни, юдеї, мусульмани, послідовники інших віровчень та атеїсти. Звістка про обшуки і повідомлення правоохоронців про знайдену і вилучену літературу екстремістського толку не залишила слухачів курсів байдужими.

Про це йдеться в публікації на сторінці Центру «Салам»  в соцмережі Facebook:

— Наші студенти прочитали про ці події і висловили своє занепокоєння щодо Таріка, чиї лекції регулярно і з задоволенням відвідують, долі центру. Ця подія викликає і подив, і засмучення, і безліч запитань — що сталося насправді? Про що це свідчить?

Нагадаємо, послідовник Ісламу Тарік Сархан відомий далеко за межами України як послідовний борець за мир і ненасильство. Він є неодноразовим учасником Глобального саміту миру (проводиться в Сеулі кожного вересня, починаючи з 2014 року, і є найбільшою комунікаційною платформою в сфері забезпечення стійкого миру), з 2016 року є Послом миру міжнародної південнокорейської організації HWPL, один із авторів Декларації про мир і припинення воєн (DPCW), яка була підтримана громадськими організаціями у всьому світі. Багато в чому завдяки зусиллям Таріка Сархана в Україні регулярно проводяться інформаційно-просвітницькі семінари та форуми в інтересах поширення культури миру. Він один із членів Неформальною групи міжрелігійного миру, створеної в Україні і метою діяльності якої є досягнення миру і злагоди між послідовниками різних віровчень. Лекції пана Сархана спрямовані на боротьбу з ксенофобією та ненавистю за релігійною та етнічною ознаками…

Якщо ви хочете розібратися в тому, що сталося 6 березня в ІКЦ і в домі Таріка Сархана, дізнатися про суть понять «екстремізм», «національна і релігійна нетерпимість», «культ насильства», вас чекають у Центрі «Салам» 10 березня в 14.30 в аудиторії 308. Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25-а.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.