Держміграційна служба дякує українським мусульманам за допомогу

Держміграційна служба дякує українським мусульманам за допомогу
Держміграційна служба дякує українським мусульманам за допомогу
26.10.2018
Оцініть статтю: 
(155 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Всеукраїнська асоціація «Альраід» в особі голови Сейрана Арифова отримала лист подяки від Державної міграційної служби України за благодійну допомогу, яку мусульмани надали одному з закладів ДМСУ — Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні (ПТПІ), на Волині.

— Висловлюємо повагу та подяку Вам особисто та Вашому колективу за надану благодійну допомогу, — йдеться в листі за підписом в. о. директора Волинського ПТПІ пана Лукашука. — Ми вдячні Вам за розуміння. Дуже задоволені компетентним та професійним персоналом Вашої організації. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Бажаємо успіхів та процвітання!

У відповідь на прохання Держміграційної служби  мусульмани зібрали і передали для понад 150 іноземців одяг і взуття, санітарно-гігієнічні, мийні та дезінфекційні засоби, спортінвентар, посуд, кухонне начиння, а також Корани, вервиці та килимки для здійснення намазів.

Як запевнив кореспондента нашого видання Сейран Арифов, українські мусульмани й надалі не залишатимуть цей ПТПІ без уваги й допомоги:

— ІншаАллаг, ми й надалі надаватимемо посильну допомогу його мешканцям!

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.