Для переселенців та учасників АТО в Могилянці відкривається реабілітаційний центр

17 грудня Могилянка відкриває Центр психосоціальної реабілітації у Києві
Мальтійська служба допомоги
Архів. Мальтійська служба допомоги збирає подарунки для знедолених дітей
Київська міська держадміністрація (КМДА)
15.12.2015
Оцініть статтю: 
(383 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У нашій країні внаслідок військової агресії РФ десятки тисяч людей потребують невідкладної психологічної та соціальної допомоги. Саме задля цього у Могилянці був створений Центр психосоціальної реабілітації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, анонсуючи його відкриття:

− У Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за участю міністра освіти і науки України Сергія Квіта 17 грудня 2015 року відбудеться відкриття Центру психосоціальної реабілітації для переселенців, учасників АТО, членів сімей поранених та загиблих бійців, жителів районів, де тривали бойові дії, зокрема дітей. Початок о 13:00. Місце проведення: вул. Глазунова, 2\4 (актова зала, 5 поверх).

У створенні Центру взяли участь Мальтійська служба допомоги за підтримки німецької гуманітарної допомоги, ІТ-компанія «Інфопульс» та Київська міська держадміністрація (КМДА).

Зараз заклад працює у двох напрямах: надання психосоціальної допомоги; навчання та консультування психологів, соціальних працівників тощо. До роботи у ньому залучені психологи, психотерапевти, спеціалісти з соціальної роботи, юристи. Фахівці центру викладають на кафедрі психології та педагогіки НаУКМА, водночас виступаючи експертами міжнародних організацій, входять до складу профільних робочих груп у галузі психічного здоров’я на місцевому та національному рівнях. Діяльність Центру відповідає світовим стандартам та базується на ефективних практиках, зокрема досвіді Ізраїльської коаліції травми, стандартах ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Установа є важливою частиною системи психосоціальної допомоги м. Києва, яка реалізується у міській цільовій програмі КМДА «Турбота. Назустріч людям». У рамках цієї програми Центр співпрацює з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та іншими міськими структурами.

Команда Центру надає допомогу з 1 липня 2015 року. За цей час, як повідомляється, була відкрита філія у Слов’янську; більше 3 тис. переселенців, ветеранів, їх родин, які мешкають у Києві та Слов’янську, отримали безкоштовну юридичну, психологічну та соціальну допомогу; більш ніж 500 педагогів, держслужбовців, соціальних працівників та волонтерів отримали знання та навички з психосоціальної допомоги переселенцям та ветеранам АТО під час навчальних програм, семінарів та круглих столів.

Мешканці Києва та області можуть звертатись по допомогу Центру. Заклад розташований поблизу ст. метро Дружби Народів (7 хв. пішки). Запис за телефоном у Києві (067)1095831, (063)6010611), у Слов’янську (095)8524453, (093)472376.

Додаткова інформація: Віта Качай − 093 817 18 01, vkachay@gmail.com

Довідка:

Мальтійська служба допомоги — міжнародна благодійна організація Суверенного Ордену Мальти, що надає гуманітарну допомогу у всьому світі. В Україні працює з 1990 р. Сповідуючи мальтійське гасло «Збереження віри та допомога нужденним», опікується дітьми з інтернатів та сиротинців, самотніми, немічними людьми.

Цільова програма КМДА «Турбота. Назустріч людям»: з 30 березня 2015 року 50 соціальних працівників надають соціальну та консультативну допомогу ветеранам АТО. Працює телефонна інформаційна лінія для оперативного вирішення питань ветеранів. Спільно з НаУКМА проводиться реабілітація від психосоціального стресу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.