Дружини послів 41 країни збирали кошти для нужденних українців

Концертні програми різних народів діяли протягом всього заходу.
Тут можна було придбати сувеніри з усього світу, а також побутову техніку, одяг і багато іншого.
23-я Благодійна ярмарка, яку традиційно організували дружини глав та співробітників дипломатичних місій в Україні.
Ярмарка викликала великий інтерес у киян та гостей столиці
10.12.2015
Оцініть статтю: 
(355 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

На головній арені країни − НСК «Олімпійський» у Києві − пройшла 23-я Благодійна ярмарка, яку традиційно організували дружини глав та співробітників дипломатичних місій в Україні.

Учасники заходу представили національні традиційні продукти, їжу, напої. Тут можна було придбати сувеніри з усього світу, а також побутову техніку, одяг і багато іншого.

Цього року, як повідомляє агентство Кримські Новини QHA, у ярмарці взяли участь посольства 41 країни світу, а також українські підприємства.

Національну турецьку продукцію представила дружина першого секретаря посольства Туреччини в Україні Еліф Талу.

− Від Туреччини ми тут, на цій 23-ій Благодійній ярмарці, організованій Міжнародним жіночим клубом, сьогодні представляємо стенд, створений за рахунок турецьких бізнесменів, які (спасибі їм величезне!) змогли надати нам свою продукцію. Ми пропонуємо також надіслані з Туреччини солодощі, які можна знайти в барі, і страви національної кухні, − розповіла пані Талу і повідомила, що виручені від продажів на ярмарці кошти підуть на благодійність:

− Ми сподіваємося, що завдяки продажам зможемо допомогти нужденним людям − їм підуть гроші від ярмарки, − сказала Еліф Талу.

Багато людей було і біля польського стенду, причина цього − особлива домашня випічка:

− Все це − домашня продукція, полячки зробили, − розповіла кореспондентові QHA представник Польщі Дорота Гайда. − Печиво, маковець, пернік, різні тістечка, є польський бігос. Так що ми запрошуємо до нас.

Молдавський стенд порадував відвідувачів не тільки традиційними для цієї країни стравами, але й творами прикладного мистецтва: ткані портрети великих поетів двох країн − України та Молдови − Тараса Шевченка та Міхая Емінеску. Представниця Молдови Марія Григор’єва сказала, що молдавани дуже підтримують українців:

− Нам дуже боляче дивитися на те, що відбувається зараз в Україні, тому що ми самі пережили війну в Придністров’ї. Зараз дуже вболіваємо за вас і бажаємо вам тільки добра. Я б хотіла, щоб ви дуже любили свою землю.

Ярмарка викликала великий інтерес у киян та гостей столиці, всі зібрані на ній кошти організатори заходу − Міжнародний жіночий клуб Києва − передадуть малозабезпеченим жінкам, дітям, людям з обмеженими можливостями, літнім людям, а також переселенцям, які зараз живуть у Києві та його околицях.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.