Два роки тому, 31 березня
Керівництво ATR неодноразово подавало заявки на отримання російської ліцензії на мовлення, проте щоразу отримувало невмотивовані відмови.
Зрештою, АТR був позбавлений права мовлення. Наносячи удар по каналу, російські окупанти мали на меті дошкулити всьому кримськотатарському народу, але, як зазначила заступник генерального директора телеканалу Лілія Буджурова, «кримськотатарський народ, який пережив Сталіна, переживе і це».
Перед забороною на мовлення телеканал ATR дивилося 4,5 млн глядачів, велика частина з яких — кримська аудиторія.
Як повідомляв Іслам в Україні, кримськотатарський телеканал АТR відновив мовлення з Києва в перший день Рамадану 2015 року. Цій події була присвячена
Після заборони працювати в окупованому Криму перший випуск новин «Заман» українською мовою відбувся 20 липня 2015 року — через місяць після відновлення мовлення телеканалу. Ведуча новинного випуску — Сафіє Абляєва.
Однак, як повідомляв Іслам в Україні, кримськотатарський телеканал, перебравшись на материкову Україну, опинився у скрутному становищі. Під час міжнародного форуму «Крим — це Україна. Анексований півострів між минулим і майбутнім» журналіст, телеведучий і заступник генерального директора ATR Айдер Муждабаєв висловився про сумну перспективу — припинення мовлення телеканалу на материковій Україні через фінансові проблем, і назвав це «ганьбою для української держави».
Зауважимо, що в квітні 2015 року Петро Порошенко, розпорядившись найближчим часом відновити мовлення телеканалу ATR на всій території України, зокрема з Кримом, заявив в інтерв’ю «5 каналу», що відновлення роботи телеканалу є «справою честі для української влади». Тоді ж міністр інформаційної політики Юрій Стець
Читайте за темою:
Після Ід