Еміне Джеппарова: Необхідно ініціювати мультирівневу міжнародну платформу-форум з питань Криму

©️QHA-media:20.02.20, Київ. Еміне Джеппарова під час «круглого столу» «Крим: шість років потому. Шляхи та механізми деокупації півострова»
©️QHA-media:20.02.20, Київ. Еміне Джеппарова під час «круглого столу» «Крим: шість років потому. Шляхи та механізми деокупації півострова»
24.02.2020
Оцініть статтю: 
(63 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Під час «круглого столу» «Крим: шість років потому. Шляхи та механізми деокупації півострова», який відбувся в Києві 20 лютого 2020 року — у день початку російської окупації Криму — у своїй промові журналістка, екс-перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джеппарова зробила акцент на важливості Кримської декларації США як інструменту, що сприятиме пришвидшенню деокупації Криму.

Пані Еміне також наголосила, що представники громадянського суспільства вважають ризиком те, що Крим розглядається не пріоритетно, і переважно акцент зроблено на Донбас.

Як повідомляє QHA-media, Еміне Джеппарова вважає: щоб тема Криму активніше звучала в медійному просторі, спочатку вона повинна активно звучати в політикумі, а це можна забезпечити шляхом створення відповідних комунікаційних майданчиків, бо тільки постійні, а не лише до певних дат обговорення сприятимуть актуалізації теми Криму на міжнародному рівні і в полі зору світових ЗМІ.

«Є потреба в майданчику, де могла б розглядатись тема Криму на належному рівні. Вважаємо, що США могли б відкрити декларацію Помпео для приєднання європейських країн. Або ініціювати декларацію щодо Криму і приєднання країн може Україна. Друге завдання — запуск мультирівневої інституціональної платформи з питань Криму. Наприклад, у форматі форуму із запрошенням до участі лідерів країн ЄС, Балтії й інших. Такі форуми не деокупують Крим, але сприятимуть підтриманню теми Криму на політичному рівні».

Джеппарова також повідомила, що триває розробка проекту указу президента, у якому дату 26 лютого офіційно визнають Днем опору російській окупації.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.