Кримська діаспора допоможе переселенцям стати успішними

15.01.2016
Оцініть статтю: 
(428 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Громадська організація «Кримська діаспора» на базі Простору переселенців IDP HUB у Києві за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив в рамках проекту «Зміцнення економіки шляхом інтеграції ВПО у новому бізнес-середовищі» проводить безкоштовний курс «Моя кар’єра».

Про це йдеться у публікації у соцмережі Facebook.

− Які навички допоможуть вам досягти успіху? Як правильно подати себе роботодавцю? Не пропустіть унікальну можливість отримати корисні знання для швидкого професійного зростання, − пропонують організатори.
Як повідомляється, в рамках курсу переселенці мають шанс ознайомитися з правилами складання резюме та проходження співбесіди; дізнаються про способи пошуку вакансій; засвоять ази мистецтва самопрезентації та ефективних комунікацій; дізнаються про тайм-менеджмент, а також отримають основи комп’ютерної грамотності.

Охочих чекають у Просторі переселенців IDP HUB за адресою: Київ, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка (стара назва − вул. Марини Раскової), б. 19, офіс 914 (9 поверх).

Кількість місць обмежена. Як підкреслюють організатори, участь у курсах тільки через реєстрацію за формою.

Додаткова інформація за телефонами: 0 (67) 67 67 850; 0 (50) 99 59 253.

«Кримська діаспора» також проводить навчання підприємництву в «Академії бізнесу». Провідні бізнес-тренери розкажуть про секрети планування та ведення своєї справи. Цей курс буде корисний як для початківців, так і для досвідчених підприємців. Ним передбачені такі тренінги:

− Основи фінансового обліку для середнього та малого бізнесу, 4 тренінги: «Баланс підприємства», «Звіт про прибутки і збитки (ОПіУ)», «Звіт про рух грошових коштів (Cash-flow)», «Коефіцієнти»;

− Основи маркетингу;

− Управління багатозадачністю;

− Навички ефективного менеджменту;

− Основи управління проектами;

− Результативні технології у продажах;

− Тайм-менеджмент.

Як повідомляється, учасники зможуть обговорити особливо важливі теми для переселенців. Для запису на навчання необхідно заповнити форму. Кількість місць обмежена.

Щоб дізнатися більше про інші курси і заходи, необхідно перейти на сторінку в Facebook за посиланням.
 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.