Кримські «суди» штрафують киримли як на конвеєрі

Кримські «суди» штрафують киримли як на конвеєрі ©️Кримська солідарність: Суд у справі Шевкета Раззакова
25.04.2018
Оцініть статтю: 
(369 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Так звані суди в окупованому Росією Криму як на конвеєрі штампують вироки громадським активістам і пересічним громадянам за найменші підозри в нелояльності до представників «влади», зокрема й до правоохоронців. Прояви неповаги до поліціянтів оцінюються сумами штрафів до 20 тис. російських рублів.

Так, за повідомленнями спільноти «Кримська солідарність», у засіданні 23 квітня суд призначив Заремі Куламетовій виплатити таку суму як моральну компенсацію поліцейському, на адресу якого жінка начебто висловлювалася нецензурною лайкою.

А сьогодні, 24 квітня, до штрафу в таку саму суму засудили Шевкета Раззакова, якому теж закидають «публічну образу представника влади» — начебто він плюнув на «бійця-снайпера 2 взводу відділення 2 роти 1 федеральної служби військ національної гвардії старшого сержанта поліції Шабельника А. І.» під час обшуків у Різи Муждабаєва та Сейдамета Мустафаєва. І хоча діяння датується 13 квітня 2017 року, правоохоронці порушили справу лише півроку потому — 20 жовтня 2017-го.

Захист має намір оскаржити вирок Шевкету Раззакову.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.