Оцініть статтю:
(66 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів, що проходив 3–4 квітня в Києві, в олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного, взяли участь 267 спортсменів із цілої України.

«Класики» змагалися у віковій групі до 17 років. У загальнокомандному заліку команда Києва посіла перше місце, на другому — Київська область, борці з Рівненщини стали третіми.

Як повідомило агентство QHA, в чемпіонаті брали участь семеро кримських татар — до фіналу потрапити четверо з них: Есмер Гіязов (до 110 кг), Ірфан Мірзоєв (до 71 кг) та Едем Газієв (до 60 кг), що боролися за перше місце, а також Ділявер Газієв (до 60 кг), що боровся за бронзову медаль.

Вихованці майстра спорту міжнародного класу, заслуженого тренера України Ісмета Салієва склали гідну конкуренцію своїм суперникам. Кримськотатарські спортсмени тренуються у Криму та представляють на змаганнях українській півострів.

Під час боротьби кримський татарин Ділявер Газієв отримав важку травму — зламав руку.

Едем Газієв став срібним призером чемпіонату. Золота медаль дісталася Ірфану Мірзоєву.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, День перший, 03.04.21. Головна трансляція