Львівський імам нагадує: садака не применшує багатства раба Аллага

Львівський імам нагадує: садака не применшує багатства раба Аллага
Львівський імам нагадує: садака не применшує багатства раба Аллага
06.04.2020
Оцініть статтю: 
(72 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Попри запровадження у багатьох країнах світу карантинних заходів, пандемія коронавірусної інфекції  не послаблює своїх позицій.

Завдяки вжитим в Україні протиепідемічним заходам, у нашій країні на сьогоднішній день не спостерігається лавиноподібного зростання кількості випадків інфікування і втрати людей через COVID-19, проте карантинні обмеження спричинили погіршення матеріального становища малозабезпечених верств населення, позбавлених у цих умовах можливості знайти додатковий заробіток.

Нелегше і самотнім літнім людям, які мають хронічні захворювання або інвалідність. Через те, що вони в силу вікових особливостей організму і вже наявних хвороб є легкою здобиччю для коронавірусу, їм не лише не рекомендується, а без перебільшення, смертельно небезпечно наражати себе на ризик інфікування, виходячи з дому. І добре, якщо поруч є небайдужі сусіди, які не забудуть про самотніх літніх людей і, купуючи продукти собі, придбають щось і для них. А якщо немає? А якщо у літніх людей немає грошей на їжу? Адже, на жаль, деякі торговельні мережі підвищили ціни на продукти. Тоді вся надія — на волонтерів, на благодійників, на безоплатну допомогу тих, чиє серце сповнене милосердя.

«Садака не применшує багатства раба Аллага» — пам'ятаючи про це, львівські мусульмани у ці складні часи випробувань активно жертвують кошти і продукти для підтримки нужденних.

Активісти-мусульмани на чолі з імамом мечеті Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада (м.Львів) шейхом Муратом Сулеймановим також не шкодують зусиль й особистого часу, щоб сформувати продуктові набори для осіб з групи ризику, ймовірність інфікування яких є вищою в силу віку або стану здоров'я.

«Посланець Аллага (с.а.с.) сказав: Улюблені люди у Аллага (субхана ва тааля) — корисні для людей». У зв'язку з коронавірусом наш Ісламський культурний центр проводить акцію зі збору продуктів для прихожан ІКЦ. Той, хто хоче взяти участь у цій добрій справі, може приєднатися до нас, — закликає Мурат Сулейманов. — І нехай Аллаг (субхана ва тааля) позбавить нас від цієї епідемії, захистить нас і всіх людей; і нехай Всевишній буде нами задоволений».

Нагадаємо, 27 березня активісти Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада взяли участь у транспортуванні та роздачі продуктових наборів для людей з інвалідністю, самотніх і літніх людей, що звернулися на «гарячу лінію» по допомогу. Організатори доброї справи — Соціальна служба Львова. 

“Вони збирали цю допомогу, а до нас із проханням допомогти чим можемо звернулася Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, - розповів директор львівського ІКЦ Амін Аль Касем. -  Ми взялися розвезти набори людям за наданими адресами. Львівські мусульмани-активісти, ІКЦ та мечеть також займаються організацією допомоги для своїх прихожан, і вже найближчим часом нужденним розвезуть харчові набори.

А в середу, 8 квітня 2020 року, активісти ІКЦ ім.Мухаммада Асада вчергове доставляли безкоштовну продуктову допомогу тим, хто через карантин не може залишити домівки для прибання харчів або не має фінансової спроможності на купівлю їжі.

Раніше Кабінет Міністрів України повідомив, що з 6 квітня 2020 року в країні посилюються карантинні обмеження з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

На позачерговому засіданні 2 квітня 2020 року уряд України ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» (з повним текстом нової редакції Постанови 211 можна ознайомитися за посиланням.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.