Мусульманин був змушений виїхати з окупованого півострова через загрозу життю

Мусульманин був змушений виїхати з окупованого півострова через загрозу життю
©️Крим.Реалії: Різа Асанов

Кримськотатарський активіст-мусульманин  Різа Асанов заявив, що напад, здійснений на нього  2 січня цьогоріч поблизу Білогорська  в Криму, пов'язаний із поїздкою до Москви, яку він планував з метою надання допомоги українським військовим, захоплених у Чорному морі. Активіст зазначив, що в Криму з ним розмовляли співробітники ФСБ Росії щодо цієї поїздки. Також він розповів, що під час нападу йому погрожували смертю, а також російські спецслужби йому висунули підозру у шпигунстві.

“Світлина будь-кого з мешканців Криму, опублікована у соцмережах у вільному доступі для користувачів Європи й Америки, яка після перегляду спричинила накладення санкцій, автоматично стає причиною для звинувачення автора фото у шпигунстві. Згідно з положеннями законодавства РФ шпигунством вважається інформація, яка була передана іноземній державі, організації або громадянину і завдала матеріальної шкоди Російській Федерації”, – заявив Асанов в ефірі Радіо Крим.Реалії,

Активіст зазначив, що це стало однією з причин його вимушеного повернення на материкову частину України.

Пізніше стало відомо, що Різа Асанов звернувся до правоохоронних органів РФ про скоєння нападу на нього. У поліції Криму не коментували заяву кримськотатарського активіста.

Після анексії Криму фактична російська влада здійснює масові обшуки у помешканнях незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв'язках із забороненою в Росії організацією “Хізб ут-Тахрір”.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.