Мусульманин-волонтер загинув унаслідок російського ракетного удару

Мусульманин-волонтер загинув унаслідок російського ракетного удару
Сардор Хакімов готує плов
Мусульманин-волонтер загинув унаслідок російського ракетного удару
Сардор врятувався з Сєвєродонецька та готував їжу для мешканців Чугуєва
Мусульманин-волонтер загинув унаслідок російського ракетного удару
Мусульманин-волонтер загинув унаслідок російського ракетного удару
29.07.2022
Оцініть статтю: 
(104 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Росіяни 25 липня завдали ракетних ударів по цивільних об’єктах Чугуївщини (Харківська область), зокрема по будинку культури. Підвал приміщення слугував укриттям, адже район уже кілька тижнів піддається постійним обстрілам окупантів. Рятувальники під завалами зруйнованого ракетним ударом росіян будівлі знайшли тіло загиблого чоловіка. 

Загиблим виявився відомий у місті волонтер, 36-річний мусульманин Сардор Хакімов — брат Мансура Хакімова, якого після російського обстрілу 25 липня врятували з-під завалів будинку культури. Про це повідомив імам Луганської спільноти мусульман Темур Берідзе:

«Наш брат сєвєродончанин Сардор Хакімов загинув у м. Чугуїв під час обстрілу будинку культури. У момент обстрілу він перебував у підвальному приміщенні, де робив заготовку для плову. З початком війни він переїхав до Чугуєва та власним коштом постійно годував людей смачним пловом. Він брав активну участь у житті нашої громади. На всіх заходах він і його батьки готували смачну їжу, часто готував для акцій „Нагодуй нужденного» й також після п'ятничного намазу останні три місяці годував усіх прихожан. Під час обстрілу разом з ним був його брат Мансур, покликаний на допомогу. Брат живий, з ним усе гаразд».

За словами шейха Темура, від початку повномасштабного вторгнення Росії це вже друга втрата сєвєродонецької громади.

«Співчуваю рідним і близьким, батькам, дружині, дітям, братам — усім, хто знав їх та особливо його. Твердости й терпіння, розуміння що на все воля Аллага. Нехай Всевишній Аллаг зробить його мучеником, що загинув за свою віру, сім'ю та землю. Нехай на нього чекають райські сади! У своєму молодому віці він прожив гідно та додержував  [релігії]», — пише імам.

Сардор — батько чотирьох дітей. Він евакуював більшість родичів із міста, а сам лишився, готував для людей.

«Разом ми намагалися допомогти кожному, готували та розвозили їжу по районах. Ніхто не забуде його найсмачніший плов, соковитий шашлик та шурпу! Це була дуже гарна та  добра людина! Завжди допомагав, ішов назустріч і в будь-яких ситуаціях залишався людиною! Дуже боляче! Досі не можу повірити, що ми втратили його!» — повідомив житель Чугуєва та волонтер Руслан Овчаренко.

У будинку, обстріляному окупантами, була польова кухня Сардора.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.