Мусульманин здолав велосипедом 60 тисяч кілометрів

Мусульманин здолав велосипедом 60 тисяч кілометрів
фейсбук/ІКЦ м. Дніпро: Раміль Зіядов у подорожах переконався у потребі духовного зв’язку із Творцем й у важливості ритуалів поклоніння
29.05.2019
Оцініть статтю: 
(13 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

4 континенти, 33 країни і більш як 60 000 кілометрів пройдених шляхів. В Ісламському культурному центрі Дніпра зупинився на короткий перепочинок Раміль Зіядов, відомий мандрівник з Азербайджану, рекордсмен світу за дальністю одиночних велосипедних переїздів.

Під час своїх подорожей Раміль усвідомив вразливість і залежність людини, її невід’ємний взаємозв’язок із навколишнім світом, природою і Богом. Будучи мусульманином, він вкотре переконався у тому, що духовне єднання з Творцем і здійснення ритуалів поклоніння надзвичайно гармонізують життя людини.

Зараз мандрівник готується до наступного випробування. Але стверджує, що у разі, якщо прийде час зупинитися, то для життя він обере найкращу країну з-поміж усіх, які відвідав, — Україну.

Як повідомляє Ісламський культурний центр Дніпра, шість років тому Раміль усвідомив потребу у зміні власного життя, продав усе майно, купив велосипед, який невдовзі отримав ім’я «Степовий вітер», туристичне спорядження і вирушив у дорогу.

Раміль упевнений, що люди — слабкі і примхливі, але зламавши усталені стереотипи, спосіб життя і деякі нав’язливі правила, можна виправити власні недоліки, стати сильнішим, отримати свободу і піднятися над буденністю.

Можливо, усвідомлення саме цих речей і підштовхнуло чоловіка до кардинальних змін у житті і спонукало до мандрівок світом.

6 років тому, навесні 2013 року, Раміль Зіядов вийшов за поріг батьківського будинку в азербайджанському містечку Барда.

За цей час чоловік здійснив подорож Грузією, перетнувши Кавказький хребет; дістався Полярного кола, озера Байкал і Магадану у Росії; перетнув усю Україну, Білорусь, Молдову, Румунію, Болгарію, Туреччину, Грецію, Швейцарію, Німеччину, Францію, Іспанію, Єгипет, Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Китай, Колумбію, Еквадор і Перу.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.