Народним Героєм України став чеченець з російським громадянством

Народний Герой — Казбек Абдурзаков, боєць розвідвзводу 57 бригади «Шалена зграя». До нагороди Казбека представляла Аміна Окуєва
Народний Герой — Казбек Абдурзаков
Народний Герой Дан Колісник — капітан 140 центру сил спеціальних операцій. Нагороджений посмертно. Нагороду отримала дружина
Народним Героєм України став чеченець з російським громадянством
У Тернополі в будівлі драматичного театру 15 січня відбулась 12-та церемонія вручення ордена «Народний Герой України»
18.01.2016
Оцініть статтю: 
(442 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Тернополі в будівлі драматичного театру 15 січня відбулась 12-та церемонія вручення ордена «Народний Герой України». Відзначено 13 бійців, з них 4 посмертно.

На заході були присутні відомі громадські діячі, журналісти, капелани, військові, лікарі, волонтери. Зокрема, лідер Правого Сектору Дмитро Ярош, губернатор Луганської області Георгій Тука, борець чеченського визвольного руху Аміна Окуєва, телеведучий Сергій Притула.

Серед нагороджених − чеченець Казбек Абдурзаков, боєць розвідвзводу 57 бригади «Шалена зграя», що має російське громадянство. На своїй сторінці у соцмережі Facebook він зазначив:

− Дякую тобі, Україно! Це нагорода всій нашій групі, ми все робили разом. Нас вороги назвали «шалені», тепер вся армія України є «Шаленою зграєю». Перемога − це командна гра. Сьогодні найжорстокіша армія на цій планеті зупинена, але земля не визволена від цих орків. Нема сумнівів в нашій перемозі, але її треба досягти! Ця країна і цей народ гідні кращого життя!

Про саму церемонію нагородження розповів активіст, ініціатор створення народної відзнаки для патріотів Андрей Боєчко на своїй сторінці в соцмережі Facebook:

− У Тернополі ми провели 12-ту церемонію нагородження орденом «Народний Герой України». Вона стала, мабуть, найбільш емоційною з усіх попередніх. Вперше зал заповнений вщент, було багато дітей, які усі 3 години уважно дивилися на все, що відбувалося. Нагородили 8 бійців (4 з них посмертно), 2 журналістів, лікаря, капелана та волонтерську організацію. Хочу висловити величезну подяку Володимиру Голоднюку і тернопільським волонтерам за чудову організацію заходу, Віолеті Кіртоці та Дмитрові Лазуткіну за гарний сценарій, Георгію Туці, Дмитру Ярошу з побратимами, Сергію Притулі, Анатолію Козелу і всім, хто приїхав представити та привітати Героїв! Напевно, вперше висловлю слова подяки Адміністрації Президента України за підтримку церемонії нагородження. Дякую усім представникам ЗМІ України, які приїхали до нас та розповіли про Героїв. Низький уклін Героям та родичам полеглих, що прийняли запрошення та приїхали до Тернополя.

Як повідомляється, наступне нагородження відбудеться 10 лютого в Полтаві.

Довідково:

Орден «Народний Герой України» — українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році за ініціативою колекціонера антикваріату та волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова. Виконана у двох модифікаціях: червоно-чорна стрічка на колодці — для воїнів; жовто-блакитна — для волонтерів та медиків. Нагороду отримали вже близько 160 Героїв.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.