Наймолодші мусульмани Львова під час зимових канікул і відпочинуть, і збагатяться знаннями

Наймолодші мусульмани Львова під час зимових канікул і відпочинуть, і збагатяться знаннями
Наймолодші мусульмани Львова під час зимових канікул і відпочинуть, і збагатяться знаннями
04.01.2019
Оцініть статтю: 
(19 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У Львові подбали про змістовні зимові канікули для маленьких мусульман. В Ісламському культурному центрі ім. Мухаммада Асада 6–13 січня працюватиме зимовий табір. На дітей та підлітків, що прагнуть провести вільні від школи дні не лише весело й безтурботно, а й змістовно, чекає розважальна програма, лекції та бесіди з мусульманської етики, заняття з вивчення Корану.

Як розповів імам мечеті львівського ІКЦ Мурат Сулейманов, такі табори на час шкільних канікул не новина:

— Від моменту відкриття ісламського культурного центру у Львові (червень 2015 року. — Ред.) ми приділяємо величезну увагу не лише дозвіллю дітей, а взагалі їхньому вихованню. Табори під час шкільних канікул — улітку, восени, навесні та взимку — організуємо завжди. Наші активісти дбають, щоб канікули кожної дитини були насичені цікавими та змістовними лекціями, бесідами, щоб розваги не були бездумні, а теж давали поживу розумові та душі.

За словами шейха Мурата, основне навантаження з організації та наповнення корисного відпочинку юних мусульман взяли на свої плечі активістки жіночого відділу львівського ІКЦ — вони ж і в ролі виховательок. Та й чоловіки не пасуть задніх і долучаються до роботи з маленькими мусульманами: заняття з поглибленого вивчення Корану чи бесіди широкої тематики проводить і львівський імам особисто, і директор центру, й інші активісти.

— Ми передбачили поглиблене вивчення Корану, бесіди — саме бесіди, а не просто лекції, — де говоримо з дітьми про Пророка (мир йому і благословення) та сподвижників, про моральні якості мусульманина, торкаємося й теми стосунків у родині, дисципліни, слухняності та поваги до батьків, — каже імам.

На дітлахів чекають перегляди кінофільмів, що теж покликані посіяти в душах юних глядачів добрі почуття, дати поживу розумові. І, звичайно ж, ігри — як без них?

Наприкінці роботи зимового табору, за умови доброї поведінки та дисципліни, на дітей чекатиме бенкет зі смаколиками.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.