Немов мереживом із золотих квіток, сплелися літери у слів рядок…: креативний підхід до вивчення арабської мови від центру «Салям»

14.03.2019
Оцініть статтю: 
(272 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Центр іноземних мов та перекладів «Салям», що функціонує при Ісламському культурному центрі м. Києва 8 березня, у Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (саме таку назву за рішенням ООН має дата 8 березня), оголосив креативний конкурс серед жінок і дівчат на краще виготовлення з фетру літер арабської в’язі і предметів, що можуть полегшити вивчення арабської мови.

За умовами конкурсу, що триватиме до 31 березня, кожна з учасниць має змайструвати з фетру одну з літер арабського алфавіту і оздобити її будь-яким декором — вишивкою, гаптуванням бісером тощо, а також виготовити одне зображення предмету з тематичного списку («Їжа», «Подорожі»); передати свої вироби до Центру «Салям» і чекати оголошення результатів. У нагороду переможниці конкурсу отримають знижки на будь-який курс електронної Академії «Салям». Зокрема, за перше місце передбачена знижка у 20 відсотків, за друге — 10, а бронзова призерка матиме право на безкоштовний доступ до будь-якого з курсів упродовж двох місяців.

«…Ми пропонуємо разом створити… АРАБСЬКИЙ АЛФАВІТ! Так-так, саме Ви можете стати творцем літери «каф» і чашечки кави або літери «сін» і комфортного авто для подорожей. Як це? Дуже просто: візьміть участь у креативному конкурсі «Арабський алфавіт. Зроблено в «Салямі». Проявіть свої творчі здібності, фантазію і майстерність!» — йдеться на сторінці Центру «Салям» у соцмережі Фейсбук. — Ідея конкурсу — створення із фетру АРАБСЬКОГО АЛФАВІТУ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ з метою подальшого використання його у мовних іграх на заняттях з арабської мови».

Організатори визначили такі етапи проведення конкурсу:

1. Реєстрація заявок на участь у конкурсі — з 8 по 15 березня. Заповніть анкету за посиланням. В анкеті потрібно вказати літеру і предмет на вибір із запропонованого переліку у таблиці.

2. Виготовлення літери і предмету — з 8 по 31 березня.

Опис літер: 14 сонячних (жовті, червоні, помаранчеві) і 14 місячних (блакитні або сині), 10–12 см завдовжки і 5–10 см завширшки. Шаблони літер наведені у фото.

Опис предметів: вони підібрані за тематикою «Їжа» або «Подорожі». Головна вимога — всередині кожної літери і предмету повинен бути магніт, за допомогою якого можна легко і міцно закріпити на дошці. Висота предмету 10–12 см, ширина — 5–10 см.

Основний матеріал — фетр. Декор (бісер, вишивка тощо) учасниця обирає з урахуванням своєї фантазії. Предмети повинні бути відносно плоскими і легкими.

Магніти і шаблони літер можна отримати в адміністратора центру, або — використати свої.

Оцінювання виробів, визначення і нагородження переможців — з 1 по 7 квітня.

Зв’язок з модераторами конкурсу за телефонами: +38(063) 295-63-76, +38(068) 167-97-43.

Етапи конкурсу висвітлюватиметься на сторінках центру «Салям» у мережах Фейсбук й Інстаграм.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.