Одеські мусульмани збирали кошти на апаратуру для онкохворих дітей

20.02.2018
Оцініть статтю: 
(462 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Днями волонтери Ісламського культурного центру м. Одеси приєдналися до зусиль благодійного фонду «Вітрила надії» та провели благодійний ярмарок для допомоги онкохворим дітям Одеси та області.

Як передає Альраід, завдання стояло важливе: придбати інфузомати — апарати для безперервної дозованої подачі препаратів в хіміотерапії.

Таких апаратів у відділі дитячої онкогематології Одеси необхідно аж десять, і їх вартість — понад півмільйона гривень. Не вистачало 41 000 грн, і 10 125 з них змогли зібрати за допомогою друзів мусульманки.

Ярмарковий стенд ІКЦ дійсно збирали всі разом: крім принесених мусульманками солодощів, були керамічні вироби, виготовлені вихованками інтернату для дітей з відхиленнями в розумовому розвитку, і випічка студентів Одеського вищого професійного училища морського туристичного бізнесу. Організатори ярмарку відзначили, що їх дуже порадувала небайдужість, з якою молодь долучилася до благодійності.

Люди охоче підходили до столів з продукцією, цікавилися, купували щось для себе або опускали гроші в ящик, просто бажаючи допомогти.

Волонтери щиро дякують кожному, хто допомагав збирати гроші будь-яким способом, і закликають не забувати, що онкохворим дітям допомога і турбота потрібні цілий рік, а не тільки 15 лютого, в Міжнародний день онкохворої дитини.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.