Оголошено конкурс студентських наукових робіт до 100-річчя Курултаю кримськотатарського народу

Оголошено конкурс студентських наукових робіт до 100-річчя Курултаю кримськотатарського народу
Фото з інтернету
04.12.2017
Оцініть статтю: 
(537 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

З нагоди 100-річчя першого Курултаю кримськотатарського народу оголошено конкурс студентських наукових робіт, присвячених цій історичній події.

— Ми оголошуємо конкурс студентських наукових робіт, присвячений 100-річчю першого Курултаю кримськотатарського народу. Він проходитиме з 1 грудня 2017 року до 25 березня 2018 року. Ми хочемо підбити підсумки та оголосити їх 10 квітня — в День кримськотатарської журналістики, — заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров https://www.ukrinform.ru/rubric-presshall/2351273-100letie-pervogo-kurul... krymskotatarskogo-naroda-prezentacia-kommunikacionnoj-kampanii-po-slucau-prazdnovania.html.
За його словами, в конкурсну комісію увійдуть члени Меджлісу кримськотатарського народу, історики, журналісти, також запрошені деякі урядовці.

Тематика робіт: передумови створення першого Курултаю кримськотатарського народу, його хід, ухвалені рішення, значення і сучасний контекст; Кримська Народна Республіка і Кримськотатарський національний уряд, Конституція, державна символіка; Номан Челебіджіхан як одна з визначних постатей першого Курултаю та інші.

Призи для переможців Чубаров назвав «символічними»: 5 тис. грн за перше місце, 3,5 тис. грн — за друге, 2,5 тис. грн — за третє, а також п’ять заохочувальних премій по 1 тис. грн.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.