Окупанти грають на випередження − призов кримських татар в армію послабить партизанський опір

Повістка до військкомату в окупованому Криму
19.02.2016
Оцініть статтю: 
(309 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В окупованому Криму проходить мобілізація. Більшість призовників − кримські татари. При цьому експерти вважають, що таким чином окупаційна влада намагається послабити можливий опір з боку партизанських сил на території півострова.

У розпорядженні редакції сайту 15 хвилин опинилася копія однієї з повісток, вручених кримському татарину в Білогірському районі.

− Ось прислали повістку з Білогірського району, отримав кримський татарин 35 років, батько 3 дітей, молодшому 1,5 року. Каже, що бачив список призовників на аркуші формату А-4, всі прізвища кримськотатарські, − повідомило сайту джерело на півострові.

Як передає «Слово и Дело», військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив, що мобілізація чоловічого населення в окупованій Автономній Республіці Крим спрямована на ослаблення потенціалу партизанського опору російської окупації півострова:

− Мобілізація в Криму − це прибирання з Криму найбільш активної частини чоловічого населення, яке може в будь-який момент стати на захист своїх сімей, своїх будинків. Вони вивезуть їх углиб РФ і змусять там проходити військову службу, тим самим послабивши можливий опір з боку партизанських сил на території півострова Крим.

Олег Жданов також вважає, що поведінка окупаційної влади АР Крим підтверджує заяву Медведєва про початок нової холодної війни.

Як повідомляв сайт «15 хвилин», 8 лютого Міноборони РФ ініціювало навчання і перевірку боєготовності Південного військового округу, в рамках яких військові підрозділи в Криму були приведені в повну бойову готовність. Повідомлення про мобілізацію резервістів в Криму почали надходити 9 лютого. В рамках загальної мобілізації їх відправляють нібито на «тримісячні курси перепідготовки».
 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.