Перша Львівська Медіатека запрошує на лекцію про Іслам

21.12.2015
Оцініть статтю: 
(389 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Львові у четвер, 24 грудня, о 17:50 у Першій Львівській Медиатеці за підтримки КримSOS відбудеться відкрита лекція про Іслам — йтиметься про стереотипи, міфи та реальність.

Лекцію прочитає та відповість на запитання присутніх відомий вчений-сходознавець, кандидат історичних наук, автор першого перекладу Корану українською мовою, науковий співробітник Острозької академії Михайло Якубович.

Зацікавлені з перших вуст почують відповіді на такі запитання: чому вчить Іслам, хто такі мусульмани, що насправді означає слово «джихад» і як за Кораном мають вибудовуватися взаємини мусульман з представниками інших монотеїстичних релігій, чи є в Ісламі місце тотеризму?

Для того, аби взяти участь в обговореннях, поставити запитання та висловити свою думку, треба лише знайти вільний час та завітати на цю лекцію, що відбудеться за адресою у Львові — вул. Мулярська, 2-а.

Телефон для довідок: 066-979-05-26.

Довідка:

Михайло Якубович — крім зазначеного вище, дослідник доктринальної та філософської думки ісламського світу, зокрема і релігійно-філософської спадщини Кримського ханства. Опублікував кілька монографій та більш як сотню досліджень в Україні та поза її межами, є учасником багатьох міжнародних наукових конференцій та дослідницьких проектів.

1 Коментар

Зображення користувача Володимир.

Чудово.... Сьогодні отримав у ФБ повідомлення про подію, яка була вчора... А ми ще хотіли шановного п. Якубовича запросити до виступу у нашій організації... Ганьба мені.... А можна цей виступ повторити бодай якось наступного року?

Додати новий коментар

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.