Петро Порошенко: «Держава має забезпечити захист українців та кримських татар на законодавчому рівні»

Петро Порошенко: «Держава має забезпечити захист українців та кримських татар на законодавчому рівні»
©️прес-служба Президента України
22.05.2018
Оцініть статтю: 
(286 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим та його заступником Ільмі Умеровим наголосив, що Українська держава має забезпечити захист українців та кримських татар на законодавчому рівні.

Як йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва Глави держави, Президент нагадав, що для посилення ефективності боротьби з нелегальною міграцією він вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України».

— У цьому проекті були норми, які захищають не лише кримських татар, але й українців, які опинилися на окупованій території і були вимушені під тиском прийняти російське громадянство. Закон має захистити їх. Але є й невелика частина громадян, які добровільно стали колаборантами — пішли працювати в поліцію, ФСБ, незаконні органи влади. Я почув ваше звернення. Ми зараз це обговорили, і я вирішив, що відкличу законопроект про громадянство, — зауважив Петро Порошенко.

За його словами, буде додана «норма щодо колаборантів», а законопроект доопрацюють спільними зусиллями.

— Розділимо ці дві речі. Перша річ — це буде Закон про громадянство і захист українського громадянства. З іншого боку, Законом про колаборантів ми врегулюємо питання щодо цієї, нехай і невеликої, категорії громадян, але вони мають отримати абсолютно справедливу реакцію українського законодавства, українського Закону і держави, — наголосив Президент.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.