Підготуватися до вступу в школу і ЗНО переселенцям допоможуть активісти

Підготуватися до вступу в школу і ЗНО переселенцям допоможуть активісти
21.01.2016
Оцініть статтю: 
(299 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Громадська організація «Кримська діаспора» і Простір переселенців #IDP_HUB надаватимуть допомогу батькам майбутніх першокласників, тим, чиї діти завершують навчання у початковій школі, готуються до ЗНО або збираються отримати свідоцтво про неповну середню освіту.

− Ми хочемо і можемо допомогти Вам і Вашим дітям організувати підготовку! − йдеться на сторінці Простору переселенців у соцмережі Facebook.

Для того, щоб допомогти дитині переселенців з Криму і Донбасу, будуть сформовані відповідні групи з підготовки. Батькам майбутніх першокласників і випускників 4, 9 та 11 класів пропонується перейти за посиланням, щоб заповнити анкету.

Як повідомляється, про час проведення зустрічі з цього питання буде повідомлено додатково за телефоном або електронною поштою.

− Часу мало, і ви, можливо, не впевнені, з чого потрібно почати підготовку. Для того, щоб вона була своєчасною, якісною і виправдала Ваші надії, ми пропонуємо заповнити анкету. Вона допоможе виявити основні потреби дітей і батьків для підготовки до школи, тестування або випускних іспитів.

Додаткова інформація за телефоном: 0 (68) 95 73 372

Gmail: diaspora.crimea@gmail.com

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.