Порошенко вітає рішення ЮНЕСКО про моніторинг ситуації в окупованому Криму

Порошенко вітає рішення ЮНЕСКО про моніторинг ситуації в окупованому Криму
Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)
10.10.2018
Оцініть статтю: 
(88 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент України зазначив, що російській окупаційній владі не вдасться приховати свої злочини від міжнародної громадськості

Президент Петро Порошенко вітає рішення Виконавчої ради Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) про початок прямого моніторингу ситуації в Автономній Республіці Крим і Севастополі. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу адміністрації президента.

"Російської окупаційної влади не вдасться приховати свої злочини від міжнародної громадськості. Як не вдасться їй уникнути заслуженої відповідальності", - зазначив Порошенко.

"Єдиним фронтом у всіх міжнародних форматах продовжуємо боротися за відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Крим - це Україна", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні в ЮНЕСКО оголосили про початок прямого моніторінгасітуаціі в окупованому Криму.

У середу, 10 жовтня, відбулося засідання Виконавчої ради ЮНЕСКО, під час якого було оголошено про початок першої фази прямого моніторингу Організації ситуації в окупованому Криму. Також було прийнято рішення щодо звіту Гендиректора про його результати в жовтні наступного року.

Нагадаємо, 1 жовтня 2018 року в Організації об'єднаних націй з питань освіти, науки і культури 30 держав приєдналися до спільної заяви щодо окупованого Криму на підтримку України. Тоді ж були підтверджені наміри про початок прямого моніторингу на півострові. До сих пір організація отримувала дані по ситуації в Криму з різних джерел.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.