Щоб творити добро, потрібно мати добрий намір, а не мільйони грошей

28.02.2018
Оцініть статтю: 
(478 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

26 лютого харківські активістки-мусульманки з організації «Надія» провели чергову акцію «Нагодуй голодного». Приготувавши гарячий обід (кашу, котлети, салат з капусти, пончики), сестри вирушили годувати бездомних на Південний вокзал м. Харкова. Дівчата подбали і про те, щоб забезпечити нужденних теплим одягом, підготувавши для них светри, джинси, шкарпетки і взуття.

Як розповіла одна з активісток, порції з їжею розлетілися миттєво:

— Все роздали протягом 10-ти хвилин! Наступного понеділка, іншаАллаг, плануємо знову провести таку саму акцію.

Глава мусульманського капеланства України імам Мурад Путілін у зв'язку з цим зазначив, що для того, аби творити добро, не обов'язково мати мільйони, і нагадав хадис Пророка (мир йому!) про те, що майно людини ніколи не зменшиться від милостині:

— Що означає робити добро? Чи багато потрібно, щоб зробити добро? Хтось думає: «Якби я мав мільйони, я б ... і так, і сяк», але ... Мрії. Ілюзія. А треба всього лише зробити — не літати в мріях, в уяві, а взяти і зробити. Один брат дав садака 300 грн, але ці гроші нагодували 30 осіб, купили дещо з взуття, шкарпетки, светри в секонді ... Нехай Аллаг винагородить тебе, брате, і наших сестер, які готували і роздали, в цьому та майбутньому житті!

Годувати нужденних — це ісламська традиція. Пророк Мухаммад (мир йому!) сказав: «Не має повноцінної віри той, хто лягає спати ситим у той час, як його сусід голодний» (аль-Бухарі).

 

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.