Щосуботи мусульманки годують бездомних гарячими обідами

20.02.2018
Оцініть статтю: 
(466 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Коли більшість наших співгромадян в суботу відпочивають, насолоджуючись першим вихідним вікенду, мусульманки-активістки Волонтерського руху «Мар’ям» вже традиційно присвячують цей час тим, кому вкрай тяжко в цьому житті самостійно впоратися з негараздами. Так, минулої суботи, 17 лютого, разом з однодумцями з організації «Допоможи бездомному» і за допомоги халяльного ресторану «Family House» вони знов організували приготування гарячого обіду для безпритульних та малозабезпечених.

Фотозвіт активістки «Мар’ям» розмістили в соцмережі Facebook:

— Волонтерський рух «Мар’ям» допомагав членам «Допоможи бездомному» організувати суботній обід для найбільш незахищених людей у нашій країні — бездомних і пенсіонерів. Меню, без перебільшення, було відмінним. Розсольник (спасибі, Restaurant Family House взяв частину на себе) з м’ясом, варені яйця, млинці з сиром, бутерброди з ковбасою та сиром, апельсини, — пишуть активістки.

Для того, щоб було чим почастувати знедолених, придбати необхідні продукти, дівчата збирали за допомогою інших небайдужих кошти, а також необхідні теплі речі, гігієнічні засоби тощо, за що мусульманки висловлюють слова подяки:

— На щастя, проблеми цих людей хвилюють багатьох. Люди відгукуються, допомагають, приносять продукти і готову їжу. Спасибі велике всім! Дякуємо за допомогу, продукти, гроші, медикаменти, теплі речі. Дякуємо за молитви, теплі слова, позитивні думки. Ми дуже вам вдячні, любимо і з вашою допомогою і підтримкою продовжуємо, дай Боже!

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.