Тамілу Ташеву нагородили орденом княгині Ольги III ступеня

Тамілу Ташеву нагородили орденом княгині Ольги III ступеня
©️Нові лідери: Таміла Ташева
25.02.2019
Оцініть статтю: 
(164 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Відповідно до указу Президента України № 39/2019 від 20 лютого 2019 року «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За заслуги» III ступеня,  орденом «За мужність» III ступеня, орденом княгині Ольги III ступеня і відзнакою Президента України — Хрестом Івана Мазепи — нагороджено волонтерів і громадських діячів  «...за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську та волонтерську діяльність».

Серед осіб, удостоєних високих державних нагород, є і голова правління громадської організації «Крим SOS» Таміла Ташева. Її нагороджено  Орденом княгині Ольги III ступеня.

Указ оприлюднено на сайті глави держави.

Таміла Ташева здійснює правозахисну діяльність, пов'язану з питаннями вимушених переселенців і проблемами дотримання прав людини у Криму. Пані Ташева бере участь в адвокації, розробці українського законодавства у сфері соціального захисту, а також гуманітарного права щодо тимчасово окупованих територій.

Таміла Ташева має великий досвід роботи у громадському секторі. До окупації Криму вона активно організовувала культурні й освітні проекти і громадські ініціативи; популяризувала культуру кримськотатарського народу в Україні; організовувала арт-фестивалі і різні мистецькі заходи; активно брала участь у розвитку громадянського суспільства в Україні. Була волонтером на Майдані. На сьогоднішній день вона є співзасновником «Крим SOS». До цього працювала у Фонді розвитку Криму.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.