У Криму через коронавирус ДУМКС обмежило масове святкування Курбан-байраму: «Не більше як 50 осіб»

У Криму через коронавирус ДУМКС обмежило масове святкування Курбан-байраму: «Не більше як 50 осіб»
У Криму через коронавирус ДУМКС обмежило масове святкування Курбан-байраму: «Не більше як 50 осіб»
16.07.2021
Оцініть статтю: 
(102 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Через погіршення ситуації з коронавірусною інфекцією на окупованому півострові підконтрольне Росії Духовне управління мусульман Республіки Крим та м. Севастополь (Таврійський муфтіят) вирішило обмежити проведення масових заходів на Курбан-байрам. Очільник ДУМКС Еміралі Аблаєв зазначив що може бути дозволене проведення невеликих, до 50 осіб, дитячих святкових програм на подвір’ях  мечетей з роздаванням подарунків. 

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДУМКС: 

«Через різке збільшення випадків зараження новою коронавірусною інфекцією в нашій республіці Муфтіят Криму обмежує проведення масових заходів у рамках святкування Курбан-байраму».

Пресслужба цитує Еміралі Аблаєва: 

«Ми повинні вживати всіх можливих заходів, щоб мінімізувати можливість зараження людей. Ми всі знаємо, що місця масового скупчення є сприятливим середовищем для поширення інфекційних захворювань. Усвідомлюючи, що в нас сьогодні складна ситуація з новою коронавірусною інфекцією, ми не можемо наражати життя людей на небезпеку. Через це обмежуємо масові святкування». 

Як уже повідомляло ДУМКС, у всіх мечетях Криму святковий намаз на Курбан-байрам відбудеться 20 липня о 06:00 годині ранку. У Сімферополі основним місцем для проведення святкової молитви стане зал Палацу культури профспілок. 

Останніми днями в Криму та Севастополі щодня заражаються коронавірусною інфекцією близько 490 осіб — через це муфтіят закликає дотримуватися всіх заходів безпеки, а також відмовитися від проведення масових заходів (колективні дуа, весілля тощо) та участи в них.

Як повідомляло видання «Крим.Реаліі», 2020 року через оголошену пандемію мечеті в Криму були закриті. 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.