У Києві навчають мистецтву арабської каліграфії

У Києві навчають мистецтву арабської каліграфії
Фото з інтернету. Одне із найблагородніших образотворчих мистецтв можна опанувати у Києві
24.11.2017
Оцініть статтю: 
(450 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Нині каліграфія в цілому — напрям, що в ісламському мистецтві розвивається найбільш швидко і перспективно. Основна причина в тому, що саме вона остаточно легалізує образи істот, оскільки Іслам не забороняє зображати живі істоти як суму арабських букв, переплетену в щось на зразок контурів людини або тварини.

Чи варто згадувати, що виконані майстрами арабської каліграфії роботи зайняли одне з провідних місць у колекціях поціновувачів прекрасного нарівні з картинами західних майстрів живопису і графіки, будучи справжніми шедеврами образотворчого мистецтва!
Заворожлива в’язь, вишукане переплетення букв арабського алфавіту змушує людей, навіть незнайомих з арабською писемністю і мовою, не тільки захопитися майстерністю каліграфа, а й відчути внутрішній ритм, симетрію напису, яка була піднесена від простої функції донесення прямого змісту написаного до вершин мистецтва відображення сенсу.

Але щоб мати можливість милуватися відображеною в каліграфічному візерунку музикою арабської мови, не завжди потрібно їхати далеко. І в серці української столиці є можливість опанувати це благородне образотворче мистецтво.

Скажіть і ви «так!» своїм бажанням створювати шедеври каліграфії власними руками. Для досягнення своєї мрії потрібно лише зважитися і прийти на Дегтярівську, 25-а в Києві в Центр Salam.

Для осягнення майстерності каліграфії новачкові хоч і бажано, але не обов’язково знати арабську. Почніть освоєння одного з основних стилів арабської каліграфії — «насх» — причому одночасно ви будете ще й вивчати мову, а також поповнювати свою скарбничку знань відомостями про культуру, традиції, мистецтво арабських країн.

А якщо ви вже вивчаєте арабську мову — курс каліграфії полегшить вам оволодіння нею, оскільки ви дізнаєтеся всі можливі комбінації сполучення літер одна з одною!

Заняття почнуться за фактом комплектації групи. Попередній розклад — 1 раз на тиждень, щосуботи о 16:00 (можливі коригування за побажаннями студентів). Запис за телефоном: 063 295 63 76.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.