У МінТОТ обговорили ефективну фіксацію фактів порушень прав на свободу віросповідання в окупованому Криму

У МінТОТ обговорили ефективну фіксацію фактів порушень прав на свободу віросповідання в окупованому Криму
У МінТОТ обговорили ефективну фіксацію фактів порушень прав на свободу віросповідання в окупованому Криму
31.12.2019
Оцініть статтю: 
(35 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Питання ефективної фіксації фактів порушень права на свободу віросповідання на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, інформаційного супроводу випадків порушень прав, зокрема на міжнародних майданчиках, обговорили під час засідання підгрупи з гуманітарних питань Міжвідомчої робочої групи.

Як йдеться у повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих території і ВПО (МінТОТ), під час засідання також було розглянуто проблему захисту майнових прав ПЦУ на Кримському півострові, зокрема унормування питання передачі громаді церкви приміщень Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги у м. Сімферополі; захисту культурних цінностей, що належать церковній громаді.

«Метою роботи нашої підгрупи є розробка ефективних механізмів захисту релігійних прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території АР Крим і м. Севастополь, які необхідно імплементувати на найвищому рівні, — зазначив модератор засідання, начальник Управління з питань АР Крим та м. Севастополя Мінветеранів Сергій Мокренюк. — Майнові права, забезпечення прав у судах, належне висвітлення фактів порушень — предмет роботи Мінветеранів».

У засіданні взяли участь представники Міністерства культури, молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Прокуратури Автономної Республіки Крим.

Учасники заходу констатували, що успішні рішення, напрацьовані у питаннях ефективного висвітлення ситуації щодо порушення прав на свободу віросповідання на тимчасово окупованих територіях; захисту майнових прав ПЦУ, що були порушені внаслідок тимчасової окупації Кримського півострова Російською Федерацією, можуть бути прецедентом і прикладом для більш дієвого захисту прав громадян України.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.