У Туреччині представлено фотоальбом «Окупація Криму-2014 у фотофактах: як це було»

06.03.2018
Оцініть статтю: 
(188 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Журналісти Агентства «Кримські новини» (QHA) підготували і у співдружності з дернеком кримських татар у турецьких містах Адана і Джейхан за сприяння мерії Адана випустили фотоальбом під назвою «Окупація Криму-2014 у фотофактах: як це було». На знімках відображені факти захоплення українського півострова, пояснювальна інформація представлена ​​ турецькою, українською та англійською мовами.

Презентація альбому відбулася 26 лютого у фойє міського театру турецького міста Адана на урочистостях з нагоди відкриття кримської фотовиставки «Батьківщина під окупацією», присвяченої 4-ій річниці анексії Криму Росією. У відкритті заходу взяв участь мер міста Хусейн Созлю.

Як передає QHA, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга на своїй сторінці в Twitter назвав представлений фотоальбом найбільш переконливим фотофактом анексії Криму 2014 року.

Член правління кримськотатарської діаспори міста Джейхан, високопоставлений чиновник мерії Фатіх Караянди заявив, що у провінції Адана проживає велика кількість представників кримськотатарського народу, а Джейханський район заснований кримськими татарами.

— Мета виставки — ознайомити кримських татар, які проживають тут, з подіями, що відбувалися в Криму, — сказав він.

 

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.